Vybírejte z nabídky vinylů - zde

nová deska PERFECITIZEN
CORTEN


Prodej:
band@perfecitizen.com
neonarcis@seznam.czsobota 29. 8. 2015 - PRAHA/Modrá Vopice
FEKAL PARTY


Sundej tu masku naivko! Před tímhle smradem nikam neutečeš. Hluboko v podzemí, kam prosákly splašky z Vašich záchodů, koupelen a kuchyňských odtoků se po staletí nahromadily ty nejodpornější hnusy, které se v temnotě nerušeně mísily, kvasily, bublaly a množily až vytvořily zárodek nové primitivní formy života ve své nejstrašnější hnilobné podobě. Černočerná bzučící hejna zmutovaných much ho provází na jeho triumfální cestě šokovaným městem, které se propadá do nepopsatelné hrůzy a smradu. AROMAGEDDON!

Co probudilo tuhle stvůru k životu? Odpověď je jednoznačná, španělská ikona goregrindu, HAEMORRHAGE! Po dlouhých letech se nám je konečně podařilo ukecat a je symbolické, že jejich první vystoupení na FEKAL PARTY proběhne právě k 25-tiletému výročí kapely. Jejich diskografie je natřískaná tolika alby, splitky, živáky, a mini alby všech možných formátů, že pro ortodoxního sběratele jejich tvorby je touha vlastnit kompletní sbírku skoro až celoživotním koníčkem. Patologické oblečky, makety amputovaných částí těl, vždy naprosto šílenej zpěvák Fernando či blonďatá kytaristka Ana, která je vizuélně trochu podobná popové Madonně, to jsou HAEMORRHAGE!

Polská ANTIGAMA uspokojí Vás všechny, kteří hledáte v záplavě kapel hlavně originalitu, tu mají tihle frajeři na rozdávání, dle svých slov hrají alternativní grind core, ale ještě lépe a výstižněji zní označení kontrolovaný chaos. Kapela je na scéně 15 let, nápady jim nechybí, což ocenila vydáním dvou alb i americká stáj Relapse. Co se týče živého vystupování, ANTIGAMA koncertuje jen sporadicky, tím spíše jsme rádi, že vystoupí právě na našem festivalu!

2 MINUTA DREKA, italskej goregrind, který se často honosí provokativním přídomkem porno goregrind. Pro Vás, kteří milují kulty jako Meat Shits, C.S.S.O. nebo Anal Cunt, nejsou tihle Taliáni jistě žádnou neznámou bandou. Jejich vokalista Brandy je zajímavou a nepřehlédnutelnou postavou evropské grindové scény a na FEKAL PARTY vystoupí již podruhé, tentokráte však s rozšířenou sestavou o druhou kytaru!

Austrálie a Francie, to jsou země, ze kterých k nám poslední dobou proudí nejzajímavější grindové nahrávky, konkrétně z Francie vybíráme do line-upu FEKAL PARTY úplně nejraději, po klasických bombách jako Blockheads, Inhumate či mladších Warfuck, Unsu, Trepan Dead jsme rádi, že můžeme letos pozvat další nadějné mlaďochy, kteří si už Evropu sjeli několikrát a to WHORESNATION! Živelnej, rychlej a nadupanej grind core!

Příznivce CBT, LDOH či Dead Infection potěší určitě zlanaření portugalských GRUNT, latexově maskované trio vydává letos novou desku u tuzemských Bizarre Leprous a jejich vystoupení by mělo být náplastí za zrušený koncert před několika lety.

Francouzská KALIYUGA uhranula všem na loňském Obscene Extreme festu a je dobře, že si tihle sympaťáci se zpěvačkou ve svém středu zaškrtli datum Fekal Party ve svém koncertním programu pro tento rok. Atypický grind core snoubící se s crustem a vynalézavým kytaristou z Alžírska!

Pokud se mluví o guttural slamu ve spojitostí s Českou republikou, můžete si být jisti, že se mluví o EPICARDIECTOMY! Po dvou vydaných albech se jim podařilo to, co se jiným nepoštěstilo za celou svoji kariéru. Neustále jsou někde na cestách, dostali se do pozice, kdy už vlastně musí odmítat. Momentálně mají před sebou turné po USA, které zahrnuje i účast na několika velkých festivalech.

Brněnští MINCING FURY and G.C. o Q.D. jsou již po těch letech vlastně stálicí na tuzemské grind core scéně. Poslední studiovku vypustili do oběhu před 5 lety a v kuloárech se šušká, že se prý něco chystá...

Nadpozemské blast core trio PERFECITIZEN budou na FEKAL PARTY představovat letošní album "Corten", které je ještě úchylnější než jejich dva roky starý debut. Neskutečnej námrd, kterej ne každý vydýchá!

Pražští MÖRKHIMMEL natočili loni skvělou desku „Ostří černé kosy zní“, se kterou si přilepili na čelo samolepku „českej Bolt Thrower“ a to právem! Old schoolový death metal skloubící se s crustem a českými texty, které v jejich podání vyznívají při téhle kombinaci až nečekaně dobře!

OBLITERATE, jsou jedna z nejstarších a stále fungujících kapel ze Slovenska, kteří svůj vymakaný death/grind brousí se stejným odhodláním už 23 let. Je na co se těšit!

Pražská DIPHTERIA v posledních letech řádně přitvrdila, sestavu apdejtovali o nového vokalistu a kytaristu, kteří core/grindovou ropuchu nakopli o level vejš!

HIGH PURITY z Brna jsou bez nadsázky jedna z nejzajímavější mladých grindovek v republice! Brnkaj 5 let a jejich živelnej sypec a střídání vokálů (rozuměj chrčák a ječák) jsou naživo prostě super!

Z Hranice na Moravě dorazí thrash/grindový KONFIDENT, kteří drtěj už nějakých 15 let a ještě v žádném případě nehodlají odejít do důchodu!

Brutal death metalový CONGENITAL ANOMALIES v československém složení Vám natrhne svěrač a je fuck, jestli vystoupí s živým bubeníkem nebo automatem, 3 roky na scéně, debut venku a velké plány před sebou!

start: 19:30
Předprodej: neonarcis@seznam.cz

FB event: facebook.com/events/727507757317671/
www.fekalparty.cz www.neonarcis.comčtvrtek 30.7.2015 - PRAHA/Modrá Vopice
GADGET (swe)
PSYCHOTIC DESPAIR (cz)
OVERVIOLENCE (swe)Už je to 5 let, co švédští grindeři GADGET zavítali naposled do Prahy a nám se konečně nabídla možnost zatáhnout je opětovně do tohodle města hříchu! Stejně jako naposled, dorazí i tentokrát do Modré Vopice, která grindu prostě sluší!

GADGET jsou na scéně již nějakých 17 let, loni jsme měli možnost je shlédnout na OEF a letos slibují návrat s novým studiovým albem, ostatně už bylo na čase, poslední co kapela vyplodila bylo zakonzervováno v podobě splitka s americkými Phobia a to už je též 5 let. Co můžeme čekat? Masivní grind core toho nejhrubšího zrna!

PSYCHOTIC DESPAIR asi není třeba moc představovat. Death/grindu, kterému holdují už od roku 2002 dokázali vtisknout svou vlastní originální podobu a ikdyž je každé jejich album tak trochu jiné, vždycky je bez problému identifikujete a to i přes několik personálních změn, které se kapele nevyhnuly. Zatím posledním studiovým albem je zdařilé "Words for empty spaces" z roku 2013

Další švédskou kapelou, která bude ten večer řádit ve Vopici jsou služebně nejmladší OVERVIOLENCE, grind core versus power violence, tak by se dalo zaškatulkovat to, co tihle rodáci z Malmö servírují. Fungujou od roku 2013, s Gadget jedou celé jejich letošní minitour a možná, že jste už měli tu čest je slyšet na Play Fastu.

start: 19:30
vlezné: 199,-

http://gadgetgrindcore.tumblr.com/
www.bandzone.cz/psychoticdespair

FB event: facebook.com/events/365929210273778/
www.neonarcis.comÚterý 28. 6. 2015 - PRAHA/Modrá Vopice
SLAVEBREED (gre)
JIG-AI (cz)
PSYCHOTIC DESPAIR (cz)Ke konci června, dorazí do oblíbené pražské Modré Vopice přísná grindovka ze zaprášených athénských ulic. Řečtí SLAVEBREED zde zakončí své CZ/SK mini tour, během kterého zavítají i na tradiční moravský Antitrend, či slovenský fesťák Flesh Party.

SLAVEBREED se dali dohromady v roce 2004, po prvním oťukávání a koncertech na domácí půdě nahrávají v roce 2007 demáč, díky kterému se dostávají do laskavé náruče tuzemských L´inphantile Collective, kteří vydávají jejich officiální debut "Pain Syndicate" hned v následujícím roce. Nejprve jako klasické CD, po vyprodání jako digipack s bonusovou skladbou. Následně SLAVEBREED vyjíždí na tour do Čech, střihnou si italské turné s Bestial Devastation, ale i švédské minitour s Birdflesh a The Arson Project, neopomíjejí samozřejmě navštívit i kluby v západní Evropě, včetně tour s finskými Feastem, kteří jsou po vykradení auta v Berlíně donuceni k návratu domů. V Té době by se hudba, kterou produkují dala nacpat do škatulek grind/death metal/crust. Další, podle slov kritiků vyzrálejší album "Dethrone The Architect" vypouštějí Řekové do éteru v roce 2012. Ubylo death metalu, přibylo crustu, každopádně škatulka grind core je pro ně asi nejvystižnější. Stejně jako u debutu se jim o obal desky postaral Seth od spřátelených, ikdyž stylově odlišných Septicflesh. Následuje opět turné, koncerty a fesťáky, zatím posledním zářezem je letošní společný sedmipalec s již zmíněnými Birdflesh. Možná, že Řecko je opravdu v krizi, ale tahle kapela rozhodně ne!

Mexiko, Japonsko, Austrálie, Usa, dokonce i Kuba, evropské země ani nemá cenu zmiňovat, tam všude už zahráli tuzemští gore grindeři JIG-AI, kteří patří ve Světě bez nadsázky k nejžádanějším českým kapelám. Skupina se dala do kupy v roce 2005 a už rok po té vydávají svůj debut, který je katapultuje na přední místa pomyslné evropské gore/grindové ligy. Druhé desku „Katana Orgy“ vyplodí JIG-AI již o dva roky později. Tohle album s přehledem navázalo na debut a už jen předprodej CD do distribucí do všech světadílů byl pro českou kapelu naprosto přelomový! I proto byl odchod bubeníka Štefyho z kapely pro všechny překvapením, JIG-AI si poté dávají menší pauzu, kytarista Mozek, který je mimochodem i vyhledávaným producentem se oddává cestování po zemích takzvaného třetího Světa, basák a vokalista Burák se o to více věnuje své další kapele DEOAG a svému velkému koníčku, vyřezávání ze dřeva. Málokdo z návštěvníků nepálského kláštera Tengboche tuší, že dřevěné sošky budhy, které Český stát věnoval klášteru po vyhoření v roce 1989 a které nyní naleznete v rekonstruovaném druhém patře kláštera, vyšly právě z jeho dílny! V roce 2014 již opět stmelená kapela vydává třetí studiovku „Rising Sun Carnage“, která vychází automaticky na všech možných nosičích (LP, CD, DIGIPACK). Sestavu doplňuje mladý nadaný bubeník Kašpy, který zapadá takřka okamžitě jak hudebně, tak i lidsky. Momentálně tenhle sympaťák žije už nějakou dobu ve Vídni, kde mimochodem učí i hru na bicí. Klubové koncerty JIG-AI jsou spíše raritkou, nenechte si ho proto ujít!

Tuzemští a přesto národnostně promíchaní PSYCHOTIC DESPAIR jsou kapelou, která jede na takzvané tříletky, rozuměj tomu tak, že každé tři roky vydají jedno studiové album! 2007, 2010, 2013, takže pokud půjde vše tak jak má, dočkáme se novinky v příštím roce. Nenudící death/grind s drzými jazzovými basovými linkami rajčatofila Adriana jsou poznávacími atributy kapely. Skladatelský potencionál kytaristy Kleňhy je tak velký, že ho ventiluje ještě v hc/punkových V.O.H., druhý kytarista Prewíth zas přebytek energie vybíjí v nedávno debutujících Shampoon Killer a sranda projektu Halalí. Po loňském italském turné, se letos PSYCHOTIC DESPAIR vrací na pódia s novým bubeníkem, kterého představí už i na slovenském festivalu Gothoom či na tuzemském Basinfirefestu.

start: 19:30
vlezné: 150,-
Předprodej: neonarcis@seznam.cz

slavebreed.bandcamp.com/
bandzone.cz/jigai
psychoticdespair.bandcamp.com/

FB event: facebook.com/events/1524587164473682
www.neonarcis.comÚterý 14.4.2015 - PRAHA/Modrá Vopice
NOMINON (swe)
CARDIAC ARREST (usa)
BELLIGERENCE (cz)Ten, kdo se zajímá o death metal, konkrétně o ten švédský, nemohl minout v žádném případě jméno NOMINON. Tihle srdcaři to mydlej už od roku 1993 a na nějaké experimenty v tomto případě můžete s klidem zapomenout. Jejich death metal smrdící thrashem osmdesátek, už za ta léta stačil naplnit 5 dlouhohrajících alb, ale hlavně nespočetný množství splitek a ípíček.  Možná i tím tak trochu přípomínají amíky Nunslaughter. V Čechách se NOMINON naposled objevil před sedmi lety po boku britských Benediction a německých Holy Moses,. Dřevěná Modrá Vopice bude dozajista vrnět blahem.

CARDIAC ARREST jsou vlastně takovou americkou obdobou svých skandinávských souputníků na evropském turné. Taktéž holdují takzvanému old skůlu a stejně jako NOMINON zůstávají  v podvědomí hlavně undergroundových fanoušků. Mají na kontě dokonce stejný počet alb, jen datum vzniku kapely je o 4 roky mladší než u švédů, tedy 1997. Do Evropy se CARDIAC ARREST vydávají poprvé a to je šance pro všechny, kteří si je chtějí odškrtnout ze svého seznamu dosud neviděných kapel.

Čeští BELLIGERENCE se potulují po tuzemských klubech od roku 2004, původní atmosférický black časem přerostl v death metalové běsnění, které do sebe bez ostychu nasává to nejlepší ze staré i nové školy. Mikrofonem se v BELLIGERENCE nebezpečně ohání mladá divoška Appia, která společně s drobnou Danielou z Keep On Rotting / Dilligence patří k nejlepším death metalovým zpěvačkám v zemi.

start: 19:30
vlezné: 199,-
Info: neonarcis@seznam.cz

nominon.com
myspace.com/officialcardiacarrest
bandzone.cz/belligerence

FB event: facebook.com/events/272852042903287
www.neonarcis.comneděle 12. 4. 2015 - PRAHA/Modrá Vopice
PRIMITIVE MAN (usa)
FISTER (usa)
KING KEPORKAK (cz)
BLACK ASPIRIN (cz)Neplačte, prosím neplačte.Tady je kapesník. Tento Svět musel být zničen. Přišel čas, ukončit tu frašku zvanou civilizace. Naposledy si prohlédnětě staré rodinné fotografie a pak je spalte, není důvod se trápit vzpomínkami. Šílenství samoty je Vaším jediným vykoupením....

Postapokalyptičtí PRIMITIVE MAN přijedou v neděli 12.dubna do Prahy, aby Vám sebrali poslední naději, zbavili Vás zbývajících iluzí a přesvědčili Vás o neodvratitelné zkáze, které nelze uniknout. Nejtemnější sludge/doom kapela z USA se dala do kupy teprve před třemi lety a hned tentýž rok nahráli své první dlouhohrající album "Scorn",které vyšlo nejprve za spolupráce dvou menších unedrgroundových labelů a o rok později znovu u RELAPSE, kteří po kapele šáhli svou nenechavou kostnatou rukou plnou ekzémů. Dlouhé, pomalé destruktivní skladby Vás buď okamžitě donutí vypnout přehrávač, nebo Vás pohltí a uhranou svými až industriálními riffy a noisovou atmosférou. Jejich koncert rozhodně nedoporučujte svým labilnějším kamarádům!

Další americkou kapelou večera jsou služebně starší FISTER, které spojuje s Primitive Man nejen podobné hudební zaměření , ale i společný split vydaný v minulém roce. Vznik se datuje k roku 2009, drogy a satan bývají obvyklými tématy jejich textů a není tajemstvím, že kapela vyrostla na blackových a death metalových základech.

Pražští KING KEPORKAK přibrali druhého kytaristu, který se zároveň věnuje i řevu a chystají se do studia zakonzervovat svůj HC/sludge, se kterým se na tuzemské scéně snaží zviditelnit od roku 2013, kdy kapela vznikla jen jako instrumentální trio.

Nejmladší kapelou večera budou dozajista tuzemští BLACK ASPIRIN, kteří teprve začínají vystrkovat růžky ze zkušebny. Podle zveřejněných skladeb z bandcampu můžeme soudit, že půjde o živelnější sludge s crustovými vlivy, ostatně jak jinak, když v jejich řadách naleznete třeba i provařeného Kanára.

start: 19:00
vlezné: 199,-
Info: neonarcis@seznam.cz / 776 336 361
www.neonarcis.com

primitivemandoom.bandcamp.com
fister.bandcamp.com
kingkeporkak.bandcamp.com
blackaspirin666.bandcamp.comLimitovaná edice L´inphantile Collective zímních čepic


Limitovaná edice L´inphantile Collective zímních čepic s bambulí i bez, za cenu 300,-objednávejte na: neonarcis@seznam.cz

Objednávejte na: neonarcis@seznam.cz DISTASTE (aut), GRIDE (cz), PSYCHOTIC DESPAIR (cz),
 DISCURE (aut), BYT (cz), FLESHSOUL (cz)
   8.11.2014 - Praha, Modrá VopiceZeptáte-li se našince ve věku od 30 do 50 let na oblíbené rakouské kapely, je jistotou, že vzpomene Pungent Stench, Disharmonic Orchestra či Disastrous Murmur. To jsou ale všechno kapely, které začínaly v osmdesátých letech, co ale může rakouská scéna nabídnout dnes? Že nic? Ho, ho, ho! Pak neznáte DISTASTE!

DISTASTE pocházejí ze severorakouského města Linz, které můžeme bez nadsázky označit za líheň nejzajímavějších rakouských kapel posledních let. DISTASTE produkují živelnej grind core, poctivě máčenej v death metalové omáčce a bývají často a právem označováni za "rakouskej Nasum". Mluvit o nějakém plagiátu, by však bylo poněkud úsměvné. DISTASTE se celkem pravidelně objevují na tuzemských fesťácích, ať už na OEF či FEKAL PARTY, či jiných menších akcích a konkrétně jejich zpěvák Armín je tu celkem pečenej, vařenej i proto, že zpívá zároveň v původně švédských Afgrund. Jeho vyhublou potetovanou postavu a charakteristický neuro projev si prostě musíte zapamatovat! Zatím poslední studiovku "Black Age Of Nihil" z roku 2013 doporučejeme těm, kteří váhají :-)

Jak jinak definovat postavení jihočeských GRIDE na scéně, než slovem "stálice"! Jsou tu už od roku 1996 a díky své tvorbě, koncertům a energii dokáží neustále lákat posluchače jak z punkové, tak i metalové subkultury. Jejich HC/grind core, prostě lidi spojuje, neustále je znát, že se vyvíjí a rozhodné se nejedná o songy na první poslech! Členové GRIDE jsou "zapleteni" i v jiných kapelách, příkladem budiž třeba Inyho působení v Lahar či Čertovo okultní řádění v blackových Avenger.

Pražští death/grindoví PSYCHOTIC DESPAIR, mají na kontě tři desky, každá je jiná a každá je skvělá! Psychotici bývají někdy přirovnáváni k Cephalic Carnage a rozhodně jim nechybí chuť experimentovat, hledat nové postupy a hlavně neustrnout. Letos si dali turné po Itálii, které prověřilo nového zpěváka Dana, jenž česky umí jen nadávat, jelikož je to origoš anglán z Londýna.

Opět z Rakouska, tentokrát však z Vídně, dorazí do Modré Vopice, pro našince zatím neznámí DISCURE! Měli jsme tu čest, vidět jedno jejich vystoupení a tím si okamžitě vysloužili pozvání do Prahy. Fůze grindu/metalu/punku, skvěle zahrané, skvěle podané.

Budějovičtí BYT hrajou 5 let a už si stihli zahrát letos i na americkém Marylandu. Grind core staré školy s ex-členy Uprise, Ingrowing. Kdo má rád Napalm Death, ten si cákne do nohavic!

Startující pražáci FLESHSOUL se právě vrátili ze studia! Death/grindovej debut (pravděpodobně ale mini), se bude s největší pravděpodobností křtít ve Vopici. Takže opatrně v předních řadách, ať Vás chlapci nepostříkaj!

vlezné: 150,-

start: 19:00

myspace.com/distastecult
bandzone.cz/gride
bandzone.cz/psychoticdespair
discure.bandcamp.com
bandzone.cz/but

web: www.neonarcis.com ULCERATE (nzl), WORMED (esp), GIGAN (usa),
 SOLACE OF REQUIEM (usa), DÉPARTE (aus)
   9.12.2014 - Praha, Modrá VopiceÚterý devátého prosince, svátek pro všechny milovníky technického death metalu!!!

Agentura šikovně stmelila do jednoho autobusu novozélandské ULCERATE, španělské WORMED a americké GIGAN a posílá je napříč Evropou do dychtivých náručí hudby chtivých fanoušků a jak sami muzikanti doufají, i fanynek...

Technický, ale i řádně psychedelický death metal skoroprotinožců ULCERATE potěší všechny, kteří propadli jejich famózním deskách, na kterých ještě při stém poslechu naleznete nějaký nový riff, skrytou melodii či disharmonický úlet někam mimo, bez možnosti návratu. Kapela hraje od roku 2002, poslední album "Vermis" už vyplodili u Relapse, předtím byli věrni Willowtip records. Jejich vize death metalu 21 století, stadiony plnit asi nebude, ale kluby budou plné až po vyražené okýnko na dámské toaletě!

Španělští WORMED se objevili v republice pravděpodobně zatím jen jednou a to loni na Obscenu, kde zazářili tak, že radiace zanechala trvalé následky na přihlížejících fanoušcích a to nejen death metalu. Temný, brutální, kosmický, nepředvídatelný. Na scéně jsou už nějakých 16 let, poslední album "Exodromos" vyšlo u Willowtip, ale už se proslýchá, že s následující deskou by měli Španělé zakotvit v Marseillském přístavu francouzské stáje Season of Mist, kteří mají delší drápy než sám Napoleon!

Progresivní death metalisté GIGAN fungují pod tímto názvem 8 let a v jejich řadách naleznete i ex-členy Hate Eternal či Animals Killing People. Pro mnohé návštěvníky prosincového koncertu budou právě oni' vrcholem večera! Amíci budou rozhodně nejúchylnější záležitostí večera, pokud netušíte o co jde, poslechněte poslední album "Multi-Dimensional Fractal-Sorcery and Super Science" a raději do toho už moc nehulte!

Toto trio na turné doplní ještě skvělí SOLACE OF REQUIEM z Ameriky a blackem zapáchající australští death metalisté DÉPARTE, na tuzemský support tentokrát už nevyzbyde čas.

Pražský koncert bude jedinou zastávkou v Československu, takže bacha!

předprodej: 299,- neonarcis@seznam.cz / tel: 776 336 361
na místě: 350,-

start: 19:00

www.ulcerate-official.com
www.wormed.net
www.myspace.com/giganmusic
www.solreq.com
www.neonarcis.com
web: www.neonarcis.com PARRICIDE (pl), ATTACK OF RAGE (sk),
 LUPARA THE WIDOWMAKER (cz), HUMAN HUMUS (sk)
   17.10. - Praha, Modrá VopiceNalejme si čistého vína. Polská čokoláda je naprosto hnusná a odporná záležitost a ten kdo ji sem dováží, by měl propadnout na věky peklu!

Naproti tomu, je tu úžasná polská death metalová a grindocerová scéna, plodící kapely, které jsou vzorem pro jiné na celém Světě. Squash Bowels, Dead Infection, Vader, Damnable, nebo třeba právě PARRICIDE!

PARRICIDE jsou na scéně už skoro čtvrtstoletí, jejich death/grindové běsnění je zakonzervováno v podobě sedmi studiových alb, letos vyplivli dva split sedmipalce (s Dead Infection a Pathologicum) a na podzim vyráží do Čech, prověřit české fanoušky grind coru i sami sebe :-)

V Pražské Modré Vopici zahrají vůbec poprvé, naposledy se v hlavním městě objevili během turné s alko přáteli Ass to Mouth před mnoha lety.

Ve Vopici se představí v pátek 17.10. i dvě slovenské grindovky, dnes už stálicí by se dali nazvat Hoyasovi ATTACK OF RAGE, kteří letos překvapili splitkem s Contrastic a dále nadějní HUMAN HUMUS, kteří loni krom debutového CD, stihli objet i Rusko, jinak než prstem na mapě.

Jedinou českou kapelou, budou pro tento večer sympatičtí LUPARA THE WIDOWMAKER, mající na pražské extrémní scéně dobré zázemí a jejichž řadami už prošlo a podle posledních informací i ještě projde dost muzikantů.

bandzone.cz/parricide
bandzone.cz/attackofrage
bandzone.cz/humanhumus
bandzone.cz/luparathewidowmaker
start: 19:30
vlezné: 150 ,-
info: neonarcis@seznam.cz
web: www.neonarcis.com ENFORCER (swe),  HEAVY PASSION (cz)
   10.11. - Praha, KainV pondělí 10. listopadu zavítají do Čech švédští heavy metaloví výrostci ENFORCER!

Na 24 hodin se odpojí od společného evropského turné s Overkill a Prong (Česko turné mine) a zatímco jejich američtí kolegové budou trávit den volna odpočinkem, meditacemi a rozjímáním, mladí švédové vyrazí za malým dobrodružstvím do Pražského klubu Kain, kde odehrají jeden komorní, skoro až utajený koncert, aby se na druhý den zase nenápadně připojili ke konvoji turné, bohatší o jeden skalp.

ENFORCER oslaví příští rok 10 let existence kapely, na kontě mají 3 alba, to druhé vyšlo u Earache a zatím poslední, loňské "Death By Fire" u Nuclear Blast, kteří instinktivně vycítili kapelu, kterou stojí za to podporovat.

Jejich heavy/speed metal evokuje staré dobré časy, kdy měl heavy metal neskutečný koule, než se dostal do svého skluzu a nezteplal s příchodem hair metalu :-)

Zvukaře na začátek prověří pražská kapela HEAVY PASSION, nejedná se o klasický hevík, spíše o originálně uchopené a zkřížené thrash metalové riffy s atmosférickým psychedelickým rockem. Těžko se to popisuje, ale zní to opravdu zajímavě.

kdy: 10.11.2014
kde: PRAHA / klub Kain
za kolik: 199 ,-
předprodej: neonarcis@seznam.cz
web: www.neonarcis.com Předprodej na FEKAL PARTY zahájen!


předprodej: FEKAL PARTY (30.8. Praha)
do 15.8. lupen za 450 CZK / lupen + DVD FP 650 !
na místě: 550 CZK

presale: FEKAL PARTY (30.8. Prague)
to 15.8. ticket for 19 EURO / ticket + DVD FP 27 EURO
Price in the door: 22 euro

contact:neonarcis@seznam.cz

contacts for FEKAL PARTY PRESALE:CORNUTOUR 2014

PSYCHOTIC DESPAIR, PISSTOLEROM.O.D.
neděle 16.2.2014, PRAHA / FUTURUM
+ GRIDE / EXORCIZPHOBIA / BEAST WITHIN THE SOUNDNetroufám si odhadnout, jak je to dlouho, co hráli američtí M.O.D. v České republice naposled, ale tipnul bych si takových 17 let, pamatuji si ještě, že to bylo v pražském legendárním klubu BUNKR, jehož činnost ukončila policie v roce 1997, hosté byli tenkrát vynášeni ven násilím. V tomhle klubu hráli poprvé v republice třeba i Voivod, Haemorrhage, Marduk atd., to jen tak trochu z historie...

M.O.D. neboli METHOD OF DESTRUCTION jsou ale historií prosáklí až do morku kostí, ještě aby ne, jejich vznik je datován do roku 1986, kdy vždy trochu oplácaný BILLY MILANO, v té době zpěvák S.O.D. rozjíždí svoji novou kapelu. Z některých zdrojů jsou M.O.D. titulováni jako Billyho truc projekt, dalo by se však říci, že to bylo logickým vyústěním situace okolo S.O.D., jejichž ostatní členové byli čím dál tím častěji zaneprázdněni svoji hlavní kapelou, tedy Anthrax. Billy měl ale dost energie a potřeboval ji dostat ven, proto se na Svět vyloupla nová kapela, M.O.D.!

První album vychází hned následující rok 1987, pod názvem "U.S.A. For M.O.D."

Thrash křížící se s hard corem a punkem a nejen to, pro který se v těch letech zažilo označení crossover si získává okamžitě nadšené ovace tehdejší scény. Texty, které jsou plné politické kritiky, bonmotů, ale i osobitého humoru, zůstávají už navždy poznávacím znamením kapely. První desku produkuje Scott Ian.

Legendární deskou, ikdyž je to vlastně jen mini, se o rok později stalo i"Surfin´ M.O.D."? obsahující skvělěj cover od Beach Boys "Surfin´USA".

Až do roku 1996 je kapela studiově i naživo dost aktivní, pak přichází několik let pauza. V tomto tisíciletí si kapela, jejichž line up se přeci jen měnil docela často zapsala do discografie zatím jen dvě alba, to poslední před 6 lety "Red, White & Screwed" Nedávno Billy Milano s M.O.D. oslavil 25 let a od té doby se kapela nezastavila. Oslavy se z Ameriky v roce 2014 přetáhnou i do Evropy, prvním signálem je potvrzený festival HELLFEST ve Francii a nyní kapela potvrdila i své Evropské turné. Praha, bude jedinou zastávkou v České republice.

V Pražském klubu Futurum, je v únorovou neděli 16.2. doprovodí tuzemské trio GRIDE, EXORCIZPHOBIA a BEAST WITHIN THE SOUND.

start: 19:00
cena: 350,-
předprodej: 299,- (neonarcis@seznam.cz)
předprodejní místa: 320,-
MAXIMUM UNDERGROUND (Jilská 22, Praha)
REKOMANDO (Trojanova 9, Praha)
TRAFIKA-BAR (roh ulic Vinohradská a Nitranská, Praha)
V síti TICKETPORTAL
další předprodejní místa naleznete na www.neonarcis.com

www.myspace.com/modmethodofdestruction
www.bandzone.cz/gride
www.bandzone.cz/exorcizphobia
www.bandzone.cz/bwts
www.neonarcis.comNový merchandise PERFECITIZEN
k debutu ThroughPři příležitosti vydání svého debutu Through přichystali pražští PERFECITIZEN, společně s L'inphantile collective, nová trika! Preorder běží, neváhejte! ;-)

neonarcis@seznam.cz
band@perfecitizen.com
tel. 776 336 361Koncert WEHRMACHT (usa) odložen!!!
29.1.2014Špatná zpráva z tábora amerických Wehrmacht !
Evropské turné je prozatím z ne zcela jasných důvodů odloženo. Pokud vlastníte lístek z předprodeje, kontaktujte nás prosím.

neonarcis@seznam.cz
tel. 776 336 361PSYCHOFAGIST (ita), PERFECITIZEN (cz), DALILA KAYROS (ita), THE SEA CHARMER (cz)
16.10.2013 PRAHA - KainOpravdu podivná směs jmen, co kapela, to poněkud jinčí šálek kávy. Pokud holdujete hudbě, založené na třech akordech a stereotypech sloka, refrén, sloka, refrén... zůstaňte prosím tento večer raději v bezpečí domova, aby jste neutrpěli kultůrní šok či ztrátu ideálů. Středeční večer v pražském klubu Kain bude jen pro nejotrlejší!

Největší zásluhou na tom budou mít bezpochyby italští experimentátoři PSYCHOFAGIST, kteří dokáží svými jazzovo-grindo-psychedelickými, rychle se měnícími pasážemi potěšit zasvěcené, ale i nasrat nepřipravené. Naši malou zablácenou republiku, plnou šťastných věčně usmívajících se lidí, plných neutuchujícho optimismu, navštěvují rádi. Mají zde spoustu sympatizantů i osobních přátel.

Pro neznalé, kteří si chtějí udělat představu, zkuste jejich letošní album "Songs of Faint and Distortion"

Pražsko-olomoucké PERFECITIZEN pojí se zmiňovanými špagetožrouty přátelství, které se v minulém roce upevnilo na společném česko-slovenském turné. Kapela vystřelila letos svůj debut "Through" a měla dokonce tolik drzosti, že si k němu vymyslela i svoji vlastní škatulku, a to: BLAST CORE. Co to je ? Inteligentní grindcore, jenž zkouší naši pozornost a ostražitost v každé vteřině, který je připraven kvůli jediné drobné chybě (kterou my ani nepostřehnem), okamžitě spáchat harakiri!

DALILA KAYROS je rodačka ze Sardínie, Italština z jejich úst je neskutečně sexy. Tahle italská děva předvede na malém pódiu v Praze svoji one woman show, plnou industriálních zvuků, které bude umocňovat svými zpěvy, skřeky a jak někteří doufají, i vzdechy. Jedním nejmenovaným borcem z Perfecitizen byla přirovnána ke zhulené Ivě Bittové. Nechme se překvapit!

Na rozjezd jsme pro Vás přichystali zástupce české math core scény, jihlavské THE SEA CHARMER, kteří zastupují na poli metalových žánrů, novou mladou generaci, která si vyzobává odevšaď něco. Brutální, tvrdé pasáže se střídají s uhlazenějšími vyhrávkami a jejich songy tím získávají na rozmanitosti!

start: 19:30
vlezné: 120,-
info: neonarcis@seznam.cz
psychofagist.bandcamp.com/
perfecitizen.bandcamp.com/
dalilakayros.blogspot.cz/
theseacharmer.bandcamp.com/L’Inphanthile Collective + Obscene productions společnými silami uvádí :
NAUSEA (USA), Krüger (CZ), Shampoon Killer (CZ)
8.10.2013 PRAHA - Modrá Vopice

Vstupné: 150 KčDalo by se říct, že na poslední chvíli byl domluven koncert grindcore pionýrů NAUSEA (neplést s punkovou Nausea!), kteří byli (a momentálně i jsou) jedním ze základních stavebních kamenů mladé grind scény prezentující koncem 80. let zaoceánskou část. Jedním z členů je také zpěvák Oscar Garcia, který v té době nazpíval několik válů na albu TERRORIZER – „World Downfall“. NAUSEA vznikla na troskách předchozího projektu s názvem Majesty. Po nahrání debutního alba „Crimes Against Humanity“ se počátkem 90. let rozpadli, aby se začátkem nového tisíciletí dali opět dohromady (konrétně v r. 2001). A letošní rok se zdá být pro tyhle veterány zlomový. Na italských labelech (F.O.A.D. a Ripping Storm) jim vyšli hned dva vinyly se starší produkcí a v plánu je také zbrusu nové album s názvem „Condemned To The System“, které by mělo vyjít u Deep Six Records a Willow Tip Records (US press) a Hammerheart Records a Blood Harvest Records (EU press). Zároveň tahle smečka v současné době křižuje Evropu v rámci jejich několikatýdenního tour. V aktuální sestavě NAUSEA hobluje kytaru také Leon del Muerte, kterého můžete znát z jeho předchozích kapel jako jsou Exhumed, Impaled, Phobia nebo D.I.S.

Na tu správnou teplotu by Vás měli ze začátku rozehřát dvě tuzemské kapely, a to crust/punkovej KRÜGER, mající ve svých řadách i něžné pohlaví, konkrétně u mikrofonu a death/grindovej SHAMPOON KILLER, přesněji spíše projekt než kapela, v jejichž řadách naleznete lidi z Psychotic Despair, Brutally Deceased i ex-vokalistu Poppy Seed Grinder atd.

vlezné: 150,-
info: neonarcis@seznam.cz
en.wikipedia.org/wiki/Nausea_(band)
myspace.com/kruger
bandzone.cz/shampoonkillerKRAANIUM (nor), EPICARDIECTOMY (cz), BEGGING FOR INCEST (ger)
9.9.2013 PRAHA - Modrá VopiceNapsat, že se jedná o death metalový koncert a počítat s tím, že to přiláká klasické death metalové osazenstvo, tak to bychom se asi sekli.

Tahle odnož extrémní hudby, honosící se přídomkem slam/guttutal má totiž na brutal death metalové scéně mnoho příznivců, ale i odpůrců.

Vo co de? Většinou pomalé či střední tempo, valivé riffy, podladěný zvuk, monotónní zpěv.

Zatímco fanoušci považují guttural za přirozený vývoj klasické školy death metalu a rochní se ve všech specifikách tohoto hnilobného stylu, stojí na druhé straně barikády ti, kteří kritizují právě jeho monotónnost. Je třeba ale připomenout, že ta kritizovaná monotónnost není důsledkem neschopnosti muzikantů, preferujících tento styl, ale plánovaným zhudebněním naprostého morálního kolapsu lidstva, absence jakýchkoliv citů a nevratné ztráty důstojnosti člověka.

Norští KRAANIUM, kteří zavítají v pondělí 9.září do Pražské Modré Vopice, jsou právem považováni za jedny z vlajkonošů této scény, na které se objevili někdy

v roce 2001 a kterou obohatili o 3 dlouhohrající alba, která zaujala jak svým nemocným soundem, tak covery. Zatím poslední studiovka nese titul "Post Mortal Coital Fixation" a ten kdo má rád kapely jako Condemned, Cephalotripsy nebo třeba Devourment by si měl přijít na své.

Na Evropském turné jim budou zdatně sekundovat němečtí BEGGING FOR INCEST,

pohybující se v kalných slammingových vodách šest let. Jejich debut "Orgasmic Selfmutilation" vykoukl z pod lopuchu teprve loni. CD bylo přijato více než kladně a my se budeme moci přesvědčit o schopnosti kapely, reprodukovat skladby z debutu i naživo!

Domácími a dá se říct, nejuznávanějšími zástupci brutal death slammingové scény, jsou bez pochyb označováni pražští EPICARDIECTOMY, kteří hlavně v zahraničí dělají dobré jméno českému metalu, jako takovému. Kapele, která je na scéně teprve 6 let, se podařilo dosáhnout už několika met, na které jiní čekají mnohem déle a často se ani nedočkají. Sympatické trio vypustilo do oběhu svůj debut loni na značce ruských Coyote Records a nese název "Abhorrent Stench of Posthumous Gastrorectal Desecration". S hlavní hvězdou pondělního koncertu, KRAANIUM, je pojí už několik společně odehraných akcí a troj splitko vydané před třemi lety pod španělským labelem Pathologically Explicit Recordings.

start: 19:30
vlezné: 170,-
rezervace / předprodej: www.neonarcis.com phone: 776 336 361
info: neonarcis@seznam.cz
myspace.com/kraanium
bandzone.cz/epicardiectomy
myspace.com/beggingforincestFEKAL PARTY
31.8.2013 PRAHA- Modrá Vopice - open air festDámy a pánové, pouze pro tento vyjímečný sváteční den se nám podařilo přesvědčit Mistra, aby ještě jednou, naposled vystoupil před obecenstvem a předvedl svůj zatím nepřekonaný iluzionistický kousek. Naši zvídavou otázku, kolik potřebuje času na přípravu svého varietního čísla, setřel slovy, že nepotřebuje ani den, ba ani hodinu. Bylo mu prý vše dáno shůry. Po fópá na posledním předávání filmových cen ve francouzském Canes, kde umělec vystupoval při slavnostním ceremoniálu, máme však oprávněné obavy, aby se něco neposralo...

Letošní 15. ročník víceméně grind coreového festivalu FEKAL PARTY se jako každý rok uskuteční poslední srpnovou sobotu na venkovním prostranství klubu Modrá Vopice v Praze. Na co se můžete těšit ?

Už několik let se snažíme ukecat k návštěvě Prahy švédskou kultovní goregrind/death metalovou legendu GENERAL SURGERY a jsme rádi, že právě letos, k jubileu, to klaplo! Kapela se zformovala kolem roku 1988, undergroundovými kanály se začínaly šířit jejich dema a jejich zásadní EP Necrology (1991), které by se dalo označit za skandinávskou odpověď na alba anglických Carcass či rakouských Pungent Stench zapůsobilo nejen na evropské scéně jako zjevení! Po té však dochází k uložení kapely k ledu a k životu se parta doktorů-samouků probouzí až na začátku nového tisíciletí, kapela se už od té doby nezastavila a chrlí jednu nahrávku za druhou, ať už v podobě splitek, alb či kompilací. V Čechách je můžete pravidelně vídat na velkých festivalech, ale na takovém malém, rodinném, dalo by se říci skoro až bio festivalu, zahrají u nás Švédi poprvé!

Služebně jen o trochu mladší, jsou Francouzi BLOCKHEADS , na FEKAL PARTY se stejně jako jejich skandinávští kolegové objeví poprvé, protože původně naplánovanou premiéru před dvěma lety jim pokazilo zranění kytaristy. Kapela momentálně vyplodila své páté řadové album "This world is dead", které se sneslo na fanoušky na křídlech americké stáje Relapse. Kapela neurazí nikoho, kdo holduje zdravé směsi grindu/HC i death metalu.

Ze stejného směru do Prahy dorazí i krajani INHUMATE , ti už si svou fekální premiéru odbyli před 4 lety a protože to bylo super, bylo na čase pozvat kapelu na repete! Opět death/grind té nejlepší kvality !

Finští FEASTEM jsou momentálně jednou z nejlepších grind core kapel naživo. Ten kdo měl tu čest je vidět, nám musí dát jedině za pravdu. Momentálně jim vychází nové album "Avaritia humanae", které by se v Praze mohlo i pořádně pokřtít!

ENTRAILS MASSACRE , letitý němečtí matadoři, drhnoucí svůj grind core s death metalovými a crustovými příměsemi ! Discografie plná splitek, jako kdyby chtěli trumfnout Agathocles :-)

Úchylní CONTRASTIC se po letech probudili k životu ! S hraním to zatím moc nepřehání, teď se objevili na americkém Maryland festu, zjeví se též na Brutal Assaultu a vyřádit se přijedou i k nám!

Z jižních Čech, nacpáni v jedné dodávce, dorazí do Vopice grindoví zasloužilci INGROWING a beďarovití goregrindaři GUTALAX. Zatímco prvně zmínění okupují pódia zahulených barů a klubů už 20 let, jsou jejich mladší kolegové teprve na začátku své kariéry, která se ale vyvíjí velice slibně. Nedávno vyplivli společný sedmipalec se španělskými Haemorrhage a zajeli na hygienickou kontrolu do Mexika. Ze stejné země, se z turné nedávno navrátili i Ingrowing, kteří si tam protáhli své letošní tour v USA, jehož vrcholem byl stejně jako u Contrastic, Maryland fest.

Ten kdo si pamatuje italskou bandu Bestial Devastation a sleduje trochu dění okolo, ví že se kapela rozpadla a že z jejího popela vylétly na svět dvě nové grupy. SPERMBLOODSHIT, kteří kříží grind s hard corem i rock ´n´rollem. Ti mají na kontě zatím dvě alba a nějaké to mini a konkrétně nová deska "The tourette´s syndrome" jede jako po másle ! Do Čech podniknou špagetožrouti zatím svoji první cestu, tedy aspoň pod tímto názvem. Oproti tomu kolegové RABID DOGS jsou u nás už celkem provaření, i oni (mimochodem členy můžete znát i z death metalových Tools of torture R.I.P.) jako kdy hledali svou cestu v houpavějším rock ´n ´rollu. Kapela přiznává ovlivnění starými italskými filmy a nedají dopustit ani na nesmrtelného Fantociho!

Angličtí MERCILESS PRECISION si střihnou svůj set na Fekal Party během svého evropského turné. Grind/crust/death metal, to vše můžete očekávat během jejich zběsilé jízdy!

Tradičně, jako každý rok, zveme na Fekal Party i jednu partu ze Slovenska, po Idiots Parade, Abortion, Mizar, Attack of Rage, Embolism, jsme letos sáhli po nové neokoukané naději tamější grindové scény HUMAN HUMUS. Poslechněte si ukázky z připravovaného debutního alba na youtube a pochopíte proč!

Po rozpuštění pražských death/grindových Alienation Mental se bubeník rozhodl obklopit mladými hochy (prosím nic v tom nehledejte) a sestavit bandu dle svých nadstandartních požadavků. Sestava PERFECITIZEN, je vlastně totožná se sestavou, která nahrála poslední desku Alienation Mental. Ta správná chemie, co tam je, se nenamíchá na žádné lžíci. Kapela vydává momentálně svůj dlouho očekávaný debut "Through" s neotřelou výbušnou směsí, kterou sami prezentují v médiích jako blast core!

DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND , tuzemská goregrindová stálice, která momentálně nahrála své třetí album, představí na Fekal Party nový line up. Názvy skladeb už docela zlidověli a zajímavostí je, že vokalista DEOAG zároveň zvrací i v spřízněných Ahumado Granujo!

CRUEL FACE OF LIFE , klasický grind core alá Terrorizer. Naživo prověřená squadra, v sestavě kapely najdete i lidi z Choked by own Vomits.

PROGRAM:

Outside stage:

12:00 - 12:20 CRUEL FACE OF LIFE (cz)
12:40 - 13:00 HUMAN HUMUS (sk)
13:20 - 13:45 PERFECITIZEN (cz)
14:05 - 14:35 RABID DOGS (ita)
14:55 - 15:25 GUTALAX (cz)
15:45 - 16:15 INGROWING (cz)
16:35 - 17:05 ENTRAILS MASSACRE (ger)
17:25 - 17:55 CONTRASTIC (cz)
18:15 - 18:50 FEASTEM (fin)
19:10 - 19:50 INHUMATE (fra)
20:10 - 20:50 BLOCKHEADS (fra)
21:10 - 22:00 GENERAL SURGERY (SWE)

Inside stage:

22:20 - 22:50 DEOAG (cz)
23:10 - 23:40 MERCILESS PRECISION (uk)
00:00 - 00:30 SPERMBLOODSHIT (ita)

start: 12:00
cena: do 11.8. 450CZK, na místě 500CZK
předprodej: neonarcis@seznam.cz
web: www.fekalparty.cz / www.neonarcis.comBRUTAL TRUTH (USA)
PSYCHOTIC DESPAIR, PERFECITIZEN, BUT

"... a tím se dostáváme do poslední závěrečné části naší soutěže. Ve finále nám zůstala už jen paní Milena a pan Richard. Jen podotýkám, že naši soutěžící mají nyní šanci za správnou odpověď vyhrát celých 100 000 korun. Takže, prosím o pozornost. Dokážete vyjmenovat alespoň 5 kapel, ve kterých hraje, hrál, či se alespoň mihnul Danny Lilker ?

paní Milena: "tak já bych zkusila: S.O.D. , ANTHRAX , NUCLEAR ASSAULT , VENOMOUS CONCEPT a a ...no...a ti, jak tu budou teď v létě....jó...BRUTAL TRUTH !

Ikdyž paní Milena odpověděla na tuto záludnou otázku správně, dostane samozřejmě hovno. Vy se ale můžete těšit ve čtvrtek 1.srpna na koncert kultovní americké grind coreové smečky BRUTAL TRUTH , který se uskuteční v pražském klubu Modrá Vopice. Pokud jsme se opovážili použít slůvko "kultovní", věřte, že jsme si ho nevycucali z prstu. Jak jinak se dá titulovat jejich debutní album „Extreme Conditions Demand Extreme Responses“, které oblažilo fanoušky extrémních hudebních stylů už v roce 1992 a které prošlapalo cestičku dalším následovníkům. Jejich fůze grindu, nebo chcete-li death/grindu (hlavně ze začátku) se od té doby posunulo zase o kus dál. BRUTAL TRUTH, se stejně jako třeba angličtí Napalm Death nikdy nebáli experimentů a určitý vývoj byl vždy znát na následujích albech, kde se nezapře ani ovlivnění klasickým hard corem (vždyť pocházejí z New Yorku), ale i nějakejma těma psycho pasážema na hranicích noisu, i za hranicí viz poslední 15-minutový song ze zatím poslední desky „End Time“ Na začátku zmiňovaná postava Danyho Lilkera, by měla být už dávno nabízena v distrech v podobě plastikového panáčka na hraní, ten chlap vypadá už 30 let stejně, vysokej, šlachovitej, černovlasej, kudrnatej, nemůžete si ho splést! Naposled byl v Praze k vidění v řadách LOCK UP.

Spolu se zpěvákem BRUTAL TRUTH Kevinem Sharpem řádí taktéž v projektu VENOMOUS CONCEPT.

Bubeníka Richarda Hoaka můžete znát i z jeho stále aktivní bokovky TOTAL FUCKING DESTRUCTION.

BRUTAL TRUTH se letos u nás vyhnou všem velkým open air festivalům, pražský klubový koncert bude jedinou zastávkou na našem území a klub, ten jim sluší nejvíce!

Spolu s headlinerem budete mít možnost toho večera zhlédnout i tři zástupce české grind scény.
S novou deskou a line-upem se představí česko/italsko/angličtí PSYCHOTIC DESPAIR, kteří nabízejí nejen na české poměry celkem originální mix death/grindu s charakteristickou jazzovou baskytarou.
Dále pak pražští PERFECITIZEN, kteří vypustí do oběhu svůj debut za několik týdnů, nejpozději však před jejich vystoupením na letošním Obscenu. Sami sebe označují za post mental neo grind, v poslední době se ale objevil i přídomek blast core, který jim sedne ještě víc!
Od jihočeských rybníků se na chvíli utrhnou Budějovičtí BUT, kteří jsou bez nadsázky považováni za české Napalm Death a kteří uvedou Modrou Vopici do varu někdy krátce po 7-mé hodině večerní!start: 19:00
cena: 220,- (předprodej), 250,- (na místě)
předprodej + info: neonarcis@seznam.cz
web: www.neonarcis.com

myspace.com/brutalfuckingtruth
bandzone.cz/psychoticdespair
bandzone.cz/perfecitizen
bandzone.cz/butPERFECITIZEN - Through

Pražsko - Olomoucké trio PERFECITIZEN právě vydává svou debutovou desku, obsahující 9 intenzivních blastcore válů. V těchto dnech streamováno na MarastMusic!FEASTEM - Music For The Masses

Finští FEASTEM jsou první kapelou na našem malém labelu, kterou máme tu čest nabídnout Vám jako naše první vinylové vydání! 500 kousků vyleze z fabriky někdy v půlce června 2013,kapela sepři tépříležitosti objeví i v srpnu na pražské FEKAL PARTY.
PSYCHOTIC DESPAIR - Words For Empty Spaces

Titulní skladba z nového alba PSYCHOTIC DESPAIR "Words for empty spaces", náklad 1000 kusů už k dostání v Evropě, Americe i Asii.

Evropské turné kapely je naplánováno na druhou půli září 2013.
AHUMADO GRANUJO
FUBAR, WARFUCK + support

Letos to bude už 14 let, co si parta muzikantů z pražského death/grindového podhoubí, jen tak pro radost založila goregrindový "odpočinkový" projekt AHUMADO GRANUJO. Hoši tenkrát neměli žádné velké ambice, jen si občas zahrát, snad vypotit nějaké to demo a možná i trochu šokovat tehdejší tuzemskou scénu, která byla až příliš přeslazená vlnou doom metalových kapel se zpívajícími modelkami v čele.

AHUMADO, se stalo kultem takřka přes noc. Houpavý goregrind, kterým kapela oblažila tehdejší undergroundovou scénu, zapůsobil jako zjevení. Velkou devizou byl skvělý zpěv tehdejšího frontmena Davida, smysl pro humor a samozřejmě skvělé riffy, které učinily skladby nesmrtelnými. Zlatým hřebem v diskografii se stalo album "Splatter tekk", které se dočkalo už několika reedicí a na spadnutí prý je snad už i jeho vinylová podoba. Kolik kapel zařadilo cover od Ahumada do svého repertoáru, si netroufám tipnout, ale dají se dohledat po celém Světě a všech kontinentech. Po několikaleté odmlce, se kapela vrátila zpět, post zpěváka, již nebylo možné obsadit původním vokalistou, který už léta, víceméně marně bojuje se svoji heroino/subutexovou závislostí a mikrofonu se chytil Burák (též JG-AI). Kapela odehrála několik větších festivalů po Evropě, loni absolovala mexické turné a pár tuzemských akcí.

Letos AHUMADO čeká vystoupení na americkém Maryland festu, následné tour, které se opět stočí do Mexika, účast na OEF v Trutnově a spousta dalších skvělých koncertů. Zdali nás kapela překvapí i novým albem je zatím ve hvězdách. Největším překvapením v těchto dnech je ohlášení nového vokalisty Vokatého (jinak Destructive Explosion of Anal Garland).

Pražský koncert AHUMADA, bude zároveň poslední možností vidět kapelu před jejich odletem do Ameriky.

Na domovské půdě, tedy v Praze, a to v klubu si je budete moci užít po velice, velice dlouhé době (což znamená, že jsem línej to už dohledat).


Den, před pražským koncertem, vystoupí Ahumado i v Drážďanském klubu Skullcrusher , kde se o podium společně podělí s holandskými FUBAR a francouzskými WARFUCK. Slovo dalo slovo a tyhle dvě skvělé kapely budete mít možnost vidět naživo i na pražském koncertě !


FUBAR se pohybují na grind coreové scéně již též nějakým tím dvanáctým rokem. Za dobu své existence, vydali několik splitek, například se Splitter, Silvester Stalyne či Blood I Bleed a dvě dlouhohrající alba, z nichž to novější "Lead Us to War" vyšlo loni u Hammerheart records, kteří mají na svědomí třeba i poslední desky Macabre, Coffins či Collision. Zpěváka FUBAR můžete znát též i z jeho působení v Suppository.


Francouzské schizoidní duo WARFUCK funguje teprve 2 roky a má na kontě první album "The Weak & The Wicked", které je k mání na CD i LP. Jejich živé podání grindu je velice impulsivní. Jsou si vědomi, toho, že pokud budou pokračovat stále jen jako duo (bicí + kytara,zpěv), musí být jejich koncerty naprosto strhující, aby jejich line up nebyl považován za minus. To co ale dokazují na podiu, vypovídá jasně v jejich prospěch !

další kapely v jednání..cena: 180,-
info: neonarcis@seznam.cz
bandzone.cz/ahumadogranujo
myspace.com/fubar
myspace.com/warfuck

www.neonarcis.com
Křest nového CD
PSYCHOTIC DESPAIR
Words for empty spaces

V Pražském klubu Hoodoo se v první březnovou sobotu sleze zajímavá sebranka kapel. Atmosféra bude sváteční, chlebíčky obložené, mravy uvolněné, dívky nadržené a pasti na Vaše uši nastražené...

Místní kohouti PSYCHOTIC DESPAIR nám premiérově představí nové, v pořadí třetí album "Words for empty spaces" a nejen to. Za deset let své existence se stihly tihle death/grindový maniaci bez nadsázky vyprofilovat mezi nejlepší a snad i nejoriginálnější kapely v daném stylu. a nová deska, kterou kluci tento večer pokřtí, doufejme jen potvrdí tato slova. Nové album však přináší i několik změn. Tou nejzásadnější je nový zpěvák Dan, který nahradil dosavadního šoumena Luboshe, jenž dle svých slov, musí vyřešit své osobní problémy, než se začne opět věnovat muzice. Nového vokalistu tedy čeká v Hoodoo řádná prověrka pekelným ohněm ! Zároveň však bude tento koncert i labutí písní odcházejícího bubeníka Štefyho, který jako zakládající člen dlouhá léta svým umem hnal kapelu kupředu.

Původně plánování Godless Truth zrušili akci, jelikož se na ně nečekaně vybodl kytarista a s jednou kytarou se neodvažují vylézt. Kapela, která je tento večer nahradí a nebojí se vylézt s jednou kytarou, to jsou slovenští ČAD, kteří vědí jak svým hc/punkem rozpogovat první řady !

Jihočeští BUT zase osvěží svým old schoolovým podáním čistokrevného grind coru, který bývá i často přirovnávám k anglickým Napalm Death. Kapela ukrývá známé budějovické a krumlovské xichty, které pamatujete třeba z Uprise nebo Ingrowing. Tahle informace asi hodně napoví, co můžete očekávat během jejich setu!

Švédofilní BRUTALLY DECEASED potěší všechny, kteří nemají rádi novoty a potrpí si na staré dobré ostřílené riffy skandinávských death metalových bohů. Jejich láska ke kultovním deskám devadesátých let je pověstná. O jejich vztahu ke Švédsku, svědčí i to, že přestěhovali svoji zkušebnu do podzemních prostor jedné pražské IKEA prodejny.

Trpíte-li poruchami či zablokováním páteře, buďte si jisti, že metalcorová DIPHTERIA Vás donutí rozhejbat krk, i kdyby jste ho měli v sádrovém krunýři ! Jsou jedni z mála, kteří dokáží bodovat jak na metalových, hard corových, punkových či crustových koncertech. Dále je pozoruhodné, že kapela přitahuje i ženské publikum, a to ve větší míře, než je na koncertech tohoto typu běžné. Chcete li tedy i vy tento večer zabodovat, doporučejeme ochomýtat se neustále někde poblíž !

Pokud máte ve zvyku vynechávat první kapelu, nemuselo by se Vám to tentokrát vyplatit. Kapelou na začátek budou ostřílení hardcore/punkový V.O.H. , kteří už toho zažili opravdu hodně a jsou prostě nezničitelní. Sem tam nějaká personální obměna a jede se dál. Pro ty, kteří netuší, co znamená zkratka V.O.H., tak v posledních letech se sama kapela prezentuje jako VICTIMS OF HATE, předtím jako VELMI OBÉZNÍ HLAVA a ´dávno zapomenutý, ale nejsympatičtější výklad zkratky byl VAJEČNÍKY OLGY HAVLOVÝ.start: 18:00
vlezné: 150,-
info: neonarcis@seznam.cz
bandzone.cz/psychoticdespair
bandzone.cz/cad
bandzone.cz/but
bandzone.cz/brutallydeceased
bandzone.cz/diphteria
bandzone.cz/voh

www.neonarcis.comSUBURBAN TERRORIST

JEDNA ZKURVĚNĚ ŠPATNÁ ZPRÁVA !

Kytarista kapely ZUBROWSKA (Jonathan Von Bolloks) má vážné problémy se srdcem a kapela nebude moci vyrazit na východoevropské turné, které zahrnovalo i Prahu. je nám to moc líto, přejeme mu, aby se dal brzo do kupy !

KONCERT BUDE!

Koncert ale nerušíme ! Ze Slovenska dorazí kapela, po které už dlouho pošilháváme. SUBURBAN TERRORIST, momentálně jedna z nejlepších slovenských kapel, která se profiluje moderní formou death metalu.

Vstupné zkrouhneme o dvacku dolů na 130,-www.neonarcis.com
bandzone.cz/suburbanterrorist
www.myspace.com/macofmad
www.perfecitizen.com
www.bandzone.cz/BBYB

vlezné: 130,-
start: 19:30
info: neonarcis@seznam.czKŘEST ZUBROWSKA - Canister

Francouzská ZUBROWSKA vykadila nový matroš v podobě EP "The Canister" a jelikož nedodržuje žádnou doktorem předepsanou dietu a cpe do sebe všechno možný, je jasný, že se to muselo odrazit i na jejich stolici. Šílená a emotivně podbarvená směs hard coru, grindu i crustu, s velkou dávkou avantgardy a alternativními postupy, nad kterou se vznáší death metalový opar. Na podporu minialba vyráží kapela na evropské turné a vy by jste neměli promeškat svou šanci v sobotu 23.2. v Praze, v klubu Modrá Vopice, kam se kapela vrací po 2 letech.

Kapely, které se objeví ten večer po boku Zubrowsky, asi netřeba moc detailně představovat.

Pražští M.A.C. OF MAD se protloukají scénou už 2 desetiletí a vždy byli vyznavači křížení extrémních vod metalu s industriálními potůčky, které se v posledních letech rozvodnili protrhnutím cyber přehrady.

Energií napumpované trio PERFECITIZEN si během svého zatím krátkého života stačilo získat zaslouženě pozornost všech, kteří se zajímají o kvalitní extrémní námrdy, kde se klade velký důraz na techniku. Má cenu dodávat, že kapela se vylíhla z letité ulity Alienation Mental ? Dnes už snad ani ne.

Ostravská BABA YABA alias BBYB je pro některé fandy odpovědí na německé kapely typu Libido Airbag či Nunwhore Commando 666, ale troufnu si říct, že je už dávno přerostli a nejen v Čechách si vybudovali docela slušnou pozici, hlavně díky svému originálnímu podání cyber grindu, svými maskami, klipy atd. Lidé, jimž je jedna hudební škatulka málo, si přijdou na své, ale to bude platit tento únorový večer pro všechny kapely a pro ZUBROWSKU, která tímto koncertem zakončí své turné a pokřtí zde svůj nový matroš, obzvlášť!www.neonarcis.com
www.zubrowska.net
www.myspace.com/macofmad
www.perfecitizen.com
www.bandzone.cz/BBYB

vlezné: 150,-
start: 19:30
info: neonarcis@seznam.cz
FEKAL PARTY 2013

Milí přátelé, je na čase šlápnout zase jednou do pořádného lejna, tentokrát už popatnácté. Tady je prvních 11 kapel z celkových patnácti, které se objeví na letošní FEKAL PARTY v Praze v Modré Vopici v poslední srpnovou sobotu 31.8...
Pro nedočkavé, předprodej zahájíme 1. 3. 2013....

G E N E R A L S U R G E R Y (swe)
B L O C K H E A D S (fra)
I N H U M A T E (fra)
F E A S T E M (fin)
I N G R O W I N G (cz)
G U T A L A X (cz)
S P E R M B L O O D S H I T (ita)
C O N T R A S T I C (cz)
M E R C I L E S S P R E C I S I O N (uk)
DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND (cz)
R A B I D D O G S (ita)
ZUBROWSKA - CANISTER

1. prosince se v L´inphantile Collective stáji objeví nový šlechtěný oř, otec i matka pocházejí z Francie a na místních závodištích slyší tahle zubatá bestie na jméno ZUBROWSKA. Novinka vychází v podobě luxusního digipacku, bude mít délku něco přes 23 minut.


Předprodej CD začíná v pondělí 5.11.
KILL THE CLIENT

30.října v úterý, řádně Vás uši zabolí ! Aspoň ty z Vás, kteří navštíví pražskou Modrou Vopici, kde se během své evropské šňůry zastaví američtí KILL THE CLIENT a finové FEASTEM. Prvně jmenovaní se stihli za 10 let své existence vyprofilovat v uznávanou grindující smečku, která zakotvila s posledním albem "Set for Extinction" u Relapse (předtím Willowtip) a kde za bicíma mimochodem sedí Brian Fajardo, jinak též PHOBIA! Počítejte s tím, že se v kotli zapotíte!
FEASTEM se vrací do Vopice po půl roce, kde se představili v rámci Kinder Grinder festu. Jejich grind, okořeněný death metalem i crustem má nehorázné koule a dalo by se bez nadsázky tvrdit, že pro mnohé budou právě oni vrcholem večera. Zatím jejich poslední album "World Delirium" vyšlo u domácí firmy Obscene prod. a pokud se vše stihne, měly by se na na turné objevit i čerstvé desetipalce ve formě splitu s kolegy KILL THE CLIENT!
Domácí barvy bude ve Vopici hájit disbeatová GOMORA, tvrdé jádro žižkovské scény. Kapela, která zraje jak víno s crust´n´rollovým přívlastkem a po krátké pauze znovuobživlí MÖRKHIMMEL, křížící prvky black/deathu s punkem. O tom, že to jde už přesvědčili nejpozději poslední deskou "Zloskřivec" z letošního roku! Máte-li rádi třeba Bolt Thrower, příjdete si na své!
Akce PRAHA MUSÍ BÝT ZNIČENA! proběhne v pražském klubu HOODOO v sobotu 17.11. od 19:00, kam se pohodlně dostanete metrem, tramvají či autobusem viz. www.hoodooclub.cz Ten kdo dorazí dřív, může využít zdarma vstup na paraelně probíhající akci PLECHOVÁ HUBA, kde můžete ochutnat ty nejpálivější pokrmy a zúčastnit se i soutěže oslavující gastronomický masochismus!

úterý 30.10. Praha, Modrá Vopice
19:00, cena: 150,-
info: 776 336 361

www.neonarcis.com
www.bandzone.cz/killtheclient
www.bandzone.cz/feastem
www.bandzone.cz/gomoracrustbeat
www.bandzone.cz/morkhimmel

PRAHA MUSÍ BÝT ZNIČENA!

V sobotu 17.listopadu se Českem převalí horda barbarů, kterým se pod záminkou položení věnců na Pražské Národní Třídě v den oslav, podaří vloudit do hlavního města, se kterým ale nemají vůbec žádné dobré úmysly! Podle zachycených šifrovaných zpráv(ostravština), které uvízly v naší síti, by měla celá akce proběhnout pod výhružným názvem PRAHA MUSÍ BÝT ZNIČENA!
Severomoravští nactiutrhači MALIGNANT TUMOUR, dorazí tento rok do nenáviděného města již podruhé. Ti, co už mají trochu přehled, ví že Malignanti prošli během posledních 20 let mnoha personálními, ale i hudebními obměnami. Z původního carcassoidního grindu a uvědomělého mince coru se nakonec vyklubal motörheadovský rock ´n ´roll, který nezapře metalové kořeny a chuť pogovat ! Za posledních pár let měla kapela možnost hrát na festivalech po celém Světě a o rozšiřující se fandovské základně svědčí i stoupající prodejnost jejich alb a zájem velkých vydavatelských firem. Malignant Tumour je kapela, která příznivce tvrdé muziky spojuje i rozděluje, na toto téma by se dalo i polemizovat, každopádně vlastní názor si můžete udělat v pražském klubu HooDoo 17. listopadu!
Jihočeské GRIDE netřeba milovníkům extrémní hudby představovat. Kapela se drží na scéně už od roku 1996 a jejich syrové pojetí hard coru s českými texty, nemá na naší scéně obdoby. Zatím poslední album "Záškuby chaosu" vyšlo ve spolupráci Insane Society / Obscene a snad by se dalo ještě prásknout, že příští rok budou Grajdi drhnout i na americkém Maryland festu, ostatně, ne poprvé..
Black metalu už 20 let odevzdaně slouží temnotě zaprodaní AVENGER, vlivy Master´s Hammer a Bathory jsou nepřeslechnutelné a jen pro zajímavost, jejich nový bubeník je jinak členem krajanů Gride. Koncert v Praze by měl být součástí několika akcí věnovaných jejich jubileu, takže můžeme očekávat nějaký speciální set!
BRUTALLY DECEASED potěší všechny, kteří milují death metal a to hlavně v jeho švédské podobě, rozuměj se švédským zvukem. Kapela se otevřeně přiznává ke své lásce, k albům skandinávských hrdinů z první poloviny devadesátých let. Máte rádi Dismember, Grave či ranné Entombed ? Jste na správné adrese!
BEAST WITHIN THE SOUND, thrash/metalcoreový start na zakouření podniku a testující zkouška zvukaře. Kapela měla delší pauzičku, ale ze studií navrátivší se zpěvák dává zelenou k opětovnému návratu na pódia, kam rozhodně patří !
Akce PRAHA MUSÍ BÝT ZNIČENA! proběhne v pražském klubu HOODOO v sobotu 17.11. od 19:00, kam se pohodlně dostanete metrem, tramvají či autobusem viz. www.hoodooclub.cz Ten kdo dorazí dřív, může využít zdarma vstup na paraelně probíhající akci PLECHOVÁ HUBA, kde můžete ochutnat ty nejpálivější pokrmy a zúčastnit se i soutěže oslavující gastronomický masochismus!

cena: 150,-
info/předprodej: 776 336 361
www.neonarcis.com
www.bandzone.cz/malignanttumour
www.bandzone.cz/gride
www.bandzone.cz/avengerband
www.bandzone.cz/brutallydeceased
www.bandzone.cz/bwts

FEKAL PARTY XIV.

JOHN: "Bože! Co je to za smrad ?!"
JACK: "To je vůně peněz kámo, tak si zvykej !"
JOHN: "Opravdu, v tom případě dovol abych ti přenechal svůj díl z téhle akce"
JACK: "Co to má kurva bejt ? Někdo s náma pěkně vyjebal. Proč se tak blbě usmíváš? Ty o tom něco víš, že jo ?"
JACK: "PŘIZNEJ BARVU !"

Rok se s rokem sešel a je na čase zase šlápnout do toho velkýho lejna, které ne a ne nikdo uklidit. Tentokrát už po čtrnácté ! V Praze, v Modré Vopici se v poslední srpnovou sobotu 25.8. uskuteční tradiční víceméně grind coreový festival FEKAL PARTY, na kterém se stejně jako každý rok představí 15 pečlivě vybraných kapel z celé Evropy, včetně tuzemských borců!

Po letech se nám konečně zadařilo zlákat belgickou legendu AGATHOCLES na post headlinera festivalu. Kdo jiný by měl také reprezentovat tuto scénu, než matadoři stylu, jejichž vznik se datuje až do roku 1985. V Praze se kapela mimochodem objeví teprve podruhé !

Holandští ROMPEPROP se na FEKAL PARTY vrací po 4 letech, jejich veselý bublající goregind je zárukou zábavy, která se nepodbízí a má naživo tendenci Vás rozhoupat, ať jste v kotli u pódia či čekáte ve frontě na pivo.

Anglické THE ROTTED, kteří kloubí death metal s punkem a grindem, určitě pamatují někteří z Vás i pod jejich starším názvem GOREROTTED. Kdo nezná, doporučejeme jejich poslední desku "Ad Nauseam", která nás definitivně vyprovokovala k tomu, abychom tyhle ostrovní gentlemany pozvali i na náš fesťák!

Po loňském překvapení, v podobě koncertu českých Ahumado Granujo, nemohlo Sauronovo oko zamířit jiným směrem, než k trojici tuzemských JIG-AI, kteří už se svým goregrindem z úspěchem objeli moho zemí a momentální návrat na scénu je jen předzvěstí nového chystaného alba!

Řečtí SLAVEBREED se taktéž po 4 letech vrací na místo činu. V těchto dnech kapela vydává nové album "Dethrone the Architect" a nasranost, flustrace a touha k vzdoru, které čpí z nových grind/crustových songů, jako kdyby odrážely situaci u nich doma.

Francouzské PULMONARY FIBROSIS, můžeme tak trochu přirovnat k Agathocles, i oni mají discografii plnou splitek se spousty spřízněných kapel a ani oni neuhnuli nikdy ze své přímočaré grindové cesty. V Praze by se měla kapela objevit poprvé!

Z Polska zavítají do Prahy taktéž poprvé čím dál tím důraznější a nepřehlédnutelní NUCLEAR VOMIT, jejichž koncerty jsou vždy nadupané od začátku až do konce a o kterých se dá bez nadsázky mluvit jako o jedné z nejlepších kapel ze země našich východních sousedů!

Ze Slovenska dorazí tak jako každý rok i zástupce tamnější scény a sami řekněte, kdo jiný než právě ČAD by to měl letos být ! Kapela, která zjednodušeně řečeno neurazí nikoho na metalové ani punkové scéně má v Čechách mnoho fanoušků a jejich texty a refrémy tu už zlidověli. Přitom se nejedná o žádnou tancovačku, ale o řádné pogující tornádo !

Pražští PSYCHOTIC DESPAIR jsou kapelou, která Vás posadí na zadek za každých okolností a pokud náhodou už sedíte, tak se hodně rychle zvednete ze židle ! Jejich fůze death/grindu a hard coru je jednou z nejlepších vizitek tuzemské scény!

Rakouská scéna vyplivla v posledních letech mnoho kapel, ikdyž svoji zlatou éru jako kdyby měla už za sebou. NUCLEAR MONSTROSITY jsou ale novým zjevením, které jsme po poslechu jejich čerstvého debutního alba okamžitě kontaktovali. A o co de ? Goregind, toho nejhrubšího zrna!

Česká stálice NEEDFUL THINGS se vrací na FEKAL PARTY po velmi dlouhé době, možná to bylo déle než si tahle skvělá grindová smečka zasloužila. Tak dost keců, NEEDFUL THINGS jsou tu !

Kapela, které objela několik světadílů a která se dodnes může pyšnit svým undergroundovým přístupem, to jsou místní ONANIZER, jejichž řady doplnil asi před rokem bubeník z Agathocles! Ten kdo kapelu dlouho neslyšel, bude asi trochu překvapen. Jsou hrubší, rychlejší a už nevtipkují !

Nové želízko v ohni, to jsou poměrně noví tuzemáci BOWEL FUCK, kapela která vznikla z ex-členů kapel DEOAG a Decomposing Manure vydává v těchto dnech jedno z nejočekávanějších alb na goregrindové scéně!

Ostravští BBYB neutají svoji lásku k technu, které umě kříží se zbustrovanou kytarou a řevem. Kapela má letos za sebou několik evropských tour a další mají následovat. Jsou jiní, sví a nepolevují v odhodlání Vás nasrat!

CHOKED BY OWN VOMITS jsou grindem prolezlí až na kost! Před lety se museli vzdát svého setu na FEKAL PARTY z důvodu zranění. Tentokrát však slibují, že se vzdají všech pokusů o sebepoškození a budou na místě v pné polní!

www.fekalparty.cz www.neonarcis.com
 • AGATHOCLES(bel)
 • ROMPEPROP(nl)
 • THE ROTTED(uk)
 • JIG-AI(cz)
 • SLAVEBREED(gre)
 • PULMONARY FIBROSIS(fra)
 • ČAD(sk)
 • NUCLEAR VOMIT(pl)
 • NUCLEAR MONSTROSITY(aut)
 • PSYCHOTIC DESPAIR(cz)
 • NEEDFUL THINGS(cz)
 • ONANIZER(cz)
 • BOWEL FUCK(cz)
 • BBYB(cz)
 • CHOKED BY OWN VOMITS(cz)

FEKAL PARTY XIV.


sobota 25.8. 2012 start: 12:00

cena: předprodej 450,- / na místě 500,-

info: neonarcis@seznam.cz
 

Nové CD řeckých SLAVEBREED konečně venku tento týden, poprvé v prodeji by měl být snad už na OEF !

 

sobota 2.6.
Praha - Modrá Vopice

"Haló, to je policie ? Prosím Vás, můžete okamžitě přijet ? Parta důchodců tu dělá strašnej bordel! Panu Novákovi vylomili poštovní schránku a když je napomenul aby toho nechali , tak ho nacpali do popelnice. Házejí do oken prázdné láhve od alkoholu a na domovnici sprostě hulákali, že je stará kráva. . Cože ? Kdo volá ? No, tady Novák..."

Pan Novák může být v klidu, návštěvníci červnového koncertu nemají zapotřebí ničit majetek spoluobčanů, raději zničí pořádně sami sebe a 2.6. v Pražské Modré Vopici budou mít zaručeně čím !

Jihočeští INGROWING, jejichž řady před lety doplnil pražský bicmen, vydali v těchto dnech nové EP a podle recenzí, které ho doprovázejí se jedná o jeden z nejlepších nosičů, které kdy kapela vyprodukovala. Jejich grind core staré školy hrne vše jako obrovská radlice a pročísne účesy Vás všech, jako kartáč z železnými hřeby !

Mexiko je grindu země zaslíbená a najdete tam mraky kapel o kterých jste nikdy neslyšeli a pravděpodobně ani neuslyšíte Naopak zde ale i vyrůstají kapely, které se začínají objevovat i na Evropských pódiích. Jedna z nich, která stojí za zmínku, jsou právě INTO SICKNESS, kteří už naši republiku návštívili loni a momentálně společně vyrážejí s tuzemskými Onanizer na východoevropské turné, které by mělo vyvrcholit i několika koncerty v Turecku. Jejich death/grind se nese v duchu holandských Cliteater a my máme radost, že bude šance je stáhnout i na tuto akci !

Momentálně jedna z nejlepších gore grindových evropských kapel, tak by se dala jednoznačně titulovat českobudějovická toaletní sebranka GUTALAX. Naprosto skvělé a "nemocné" zabarvení vokálu zpěváka Matyho je prostě luxusní a narvané kluby z posledního evropského turné společně se Spasm tomu dávají za pravdu !

Po opravdu dlouhé době se na pódium vyškrábají i zasloužilí matadoři UPRISE! Kapela tvořená členy ze všech možných kapel (Ahumado Granujo, Opitz, Heaving Earth..), mající ve vínku ortodoxní grind core typu starých Terrorizer, přijala nabídku na tuto akci i z osobních důvodů, některé jejich členy totiž pojí přátelství s kluky z mexických INTO SICKNESS.

Poměrně nováčkem na scéně, je Rakovnická sebranka CRUEL FACE OF LIFE, kde můžeme zase pro změnu identifikovat některé členy Choked by own Womits a jejich čerstvé taktéž grindující promo bylo jistou pozvánkou na tuto akci.

2.června bude ten správný čas na piknik v Modré Vopici !Sobota 2.června, od 19:30.

vstup: 150,-
 

www.neonarcis.com
www.bandzone.cz/ingrowing
www.myspace.com/intosickness666
www.bandzone.cz/gutalax
www.bandzone.cz/uprise www.bandzone.cz/cruelfaceoflife

 

 

 

neděle 1.4.
Praha - Modrá Vopice

Kanadští FUCK THE FACTS vyráží po 2 letech opět na evropské turné a pro nás byla jasná povinnost, zabukovat jeden termín i pro matičku Prahu. Tím spíše, když šťastná náhoda připletla do cesty i italské hřebce PSYCHOFAGIST.

FUCK THE FACTS vyráží na tour, takzvaně na podporu nové desky "Die Miserable", ale třeba se jim jen chce chvilku se poflákat po staré dobré Evropě. Album, které opět vychrlilo americké vydavatelství Relapse, jede
v grindových šlépějích, na které jsme od kapely zvyklí a Melanin hlas opět rezonuje v uších, ještě dlouho poté, co sousedi odpojí elektřinu. Do Prahy se kapela vrátí už potřetí, a co koncert, to masakr !

Evropou se v těchto dnech bude potulovat i italská sebranka PSYCHOFAGIST a nejen na pražskou štaci doplní své kanadské kolegy. Šílená fůze jazz grindu potěší hlavně milovníky divokých hudebních experimentů. Venku má kapela momentálně splitko s polskou tajemnou kapelou ANTIGAMA (tajemnou, protože se až na vyjímky vyhýbá pódiím) a Prahu stejně jako severoameričtí kolegové navštíví již potřetí.

Podium na úvod prověří metalcorová DIPHTERIA, jejichž line up by měl v nejbližší době projít několika změnami a raketově stoupající uragán PERFECITIZEN jenž povstal z popela Alienation Mental.


Neděle 1.dubna, od 19:00.
To není vtip, ale tip !

vstup: 190,-
 

www.neonarcis.com
www.myspace.com/fuckthefacts
www.myspace.com/psychofagist
www.bandzone.cz/diphteriametal
www.bandzone.cz/perfecitizen

 
 

 

 Ve čtvrtek 1.března 2012 bude nad vysočanským klubem Modrá Vopice pulzovat zvláštní aura.

Bude důkazem, že se na tomto místě děje něco zvláštního, neobvyklého, snad by se dalo říct i posvátného. Své duchovní učení přijede láskyplně propagovat muž, původně český turista, který se před lety ztratil na své výpravě Tibetem. Několik let žil naprosto odloučen od civilizace, jeho jediným příjmem potravy byly malé růžové bobulky s vysokým obsahem grindoxínu a kozí bobky. Nedávno byl tento muž objeven vesničany ze vzdálené jurty, kteří mu od té doby neřeknou jinak, než Svatý muž.
1. března zavítá Svatý muž do Modré Vopice, která ho společně s duchovním centrem L´inphantile Collective pozvala při příležitosti tradičního grind coreového festivalu KINDER GRINDER k setkání se svými stoupenci a následovníky. Tohoto večera se zúčastní i poutníci z dalekých zemí, v první řadě švédsko/finsko/rakousko/italští AFGRUND jejichž směs grindu je jako nakvašenej burčák v uzavřený plastikový láhvi. Kapela právě dokončuje nové album, které by letos mělo porodit americké vydavatelství Willowtip a které slibuje řádného pokračovatele jejich předešlého "Vid Helvetets Grindar" AFGRUND si naposledy zařádili v Čechách v rámci loňské Fekal Party a asi toho ještě nemají dost !
Finští FEASTEM nebudou na KINDER GRINDER festu žádným nováčkem, byli totiž i v line upu jeho první ročníku v roce 2008, kde podle názorů mnohých, byli nejlepší kapelou večera. Za sebou mají přestup k domácí firmě Obscene productions, která stojí i za jejich posledním loňským výplodem "World Delirium"
Kolegy a krajany, GAF jste mohli v Čechách naposled zahlídnout v roce 2009 v rámci OEF. Poslední co vyprodukovali, je album "Mongofield" vydaném u singapurského labelu Scrotum Jus Records, kteří nakopli třeba i Wormrot !
Dis beatový NOTHING MORE TO EAT jsou čerství opeřenci, kteří se chystají nám vyklovat oční bulvy ! Opět je mezi sebou uslyšíte štěbetat finsky, vůbec bychom pro tento večer doporučili všem aby si zopakovali některé základní fráze typu: "sinulla savukkeen ?" (máš cígo?), "sinulla ei ole paperia ?" (nemáš papírek?) a pro dívky snad: "Minulla on ystävä, olen pahoillani" (mám přítele, promiň)
Začátek festu bude v taktovce tuzemských BOWEL FUCK, jejichž skvělé promo je předzvěstí debutu, který se objeví začátkem léta na značce Bizarre Leprous.

 
cena: předprodej 220,-
cena: na místě 250-

info: neonarcis@seznam.cz
web: www.neonarcis.com
facebook: http://www.facebook.com/events/148428928518497/#!/events/133131233456924/
  

www.myspace.com/avgrund
www.myspace.com/feastem
www.myspace.com/gafband
www.myspace.com/nothingmoretoeat
www.bandzone.cz/bowelfuck

 

 

PSYCHOTIC DESPAIR vyplivli nový merch. Pánský trika, dívčí trika, mikiny se zipem a kapucí !

 

 

GUTALAX a merch k debutní desce !

 

 

 

sobota 12.11.2011

PRAHA/Modrá Vopice


SHORT SHARP SHOCK(UK)


(České Budějovice)


(Praha)


(Trutnov)


(Praha)


Thrash ve své crossoverové podobě, to jsou britští SSS. kteří se po 2 či 3 letech vrací i k nám

do republiky, a to na podporu své nové desky "Problems To The Answer" Záplava thrashových

kapel, které se vyrojili v posledních letech by se mohla rozdělit na ty, které poctivě drtí thrash metal

staré školy a ortodoxně se drží zajetých kolejí a pak na ty, kteří sice z klasického thrashe vycházejí,

ale dokáží do sebe nását i další hudební vlivy aniž by tvrdost z jejich riffů vyšuměla.

Liverpoolští SHORT SHARP SHOCK přesně tohle umí, jejich crossover jako kdyby začínal tam,

kde skončili S.O.D. Myslíte, že to zní velkohubě ? Přijďte se přesvědčit !Angličany pro tento večer na pódiu doprovodí čtyři tuzemské kapely. Pražští VIBRATHÖRR, kteří

nedávno křtili svoji desku, naservírují svou klasickou porci hc/metal/thrashe, dále pak jihočeští BYT,

kteří jsou jedním z objevů grind coreové scény posledních let a jejichž plnohodnotný debut by se měl

objevit snad začátkem příštího roku. Ortodoxní starou thrashovou školu zastoupí Trutnovská

EXORCIZPHOBIA , jejichž kytarista musí neustále vyvracet fámy o jeho přestupu k americkým

D.R.I. a pokud vše klapne, měl by celý večer začít pod taktovkou progresivních ASYNTHETIC, kteří

ale momentálně hledají náhradu za nedávno odejitého bubeníka.Sobota 12.listopadu, přijďte si zamoshovat do Modré Vopice !start: 19:00

cena: 200,-

info: www.neonarcis.com

tel: 776 336 361www.myspace.com/shortsharpshockuk

www.bandzone.cz/vibrathorr

www.bandzone.cz/but

www.bandzone.cz/exorcizphobia

www.bandzone.cz/asynthetic

 

 

Oplzlý, potem a voňavkami zapáchající obtloustlý šéf s prořídlými vlasy a úchylným pohledem, ohmatává pod stolem rozkrok mladičké sekretářky, které končí zkušební období už příští týden. Ví, že nesmí ucuknout, závisí na tom její budoucnost ve firmě, výše platu i vánočních odměn. Připomíná si slova svých služebně starších kolegyň, které se mezitím věnují nejdůležitějším zákazníkům a sponzorům firmy, kteří dorazili na podnikový večírek. Cítí, že se jí do očí derou slzy. On to ví, líbí se mu, že se takto kvůli němu ponižuje. Ve chvilce jí však ztvrdnou rysy, pořád se usmívá, teď už ale jinak. Z tácu plného tygřích krevet chňapne hbitě po stříbrné vidličce s vyrytým logem firmy a vší silou ji zabodává do krku toho tlustého prasete. V okamžiku ji hlavou prolétne jediná myšlenka. Tuhle práci už asi nedostanu !
 
Klid ! Takhle to na našem podnikovém večírku vypadat nebude.
 Za A) nemáme sekretářky
 Za B) nedáváme vánoční odměny
 Za C) nemáme stříbrné vidličky (máme zlaté)
 
Můžete se však těšit na italské hřebce RABID DOGS , kteří holdují energetické směsi grindu, hard coru a punku a
kteří dorazí do naší země poprvé. I když, není to tak úplně přesné. Kapelu tvoří i pohrobci dnes už mrtvých
Bestial Devastation, kteří zde již měli tu čest, v Praze to bylo před lety s kanadskými Putrescence.


 
Tlumočníkem pro tento večer bude baskytarista italsko-českého původu, Adriano, jinak člen pražských
 PSYCHOTIC DESPAIR, kteří jsou momentálně v takové koncertní kondici, že i jinak znuděným starcům
(myšleno nad 30 let) vstávájí chlupy v nevyholených a nemytých podpaždích !


 


Mezi studiem a zkušebnou pendlující DIPHTERIA chystá druhou desku, která by se snad do konce
roku měla objevit i venku. Nové songy by měly zaznít i během jejich setu. Bacha, kluci jsou hodně hákliví
 na přídomek metalcore. A co hrají ? No..ne, neřeknu to, tak prej metal !
 


CLYTOR vydávají své debutní CD a jsou takřka nadrženi vám jeho obsah zahrát i naživo. Poznávacím znamením
kapely jsou dva sóloví zpěváci, ale bacha ! Žádnej Kain a Ábel, oba jsou Kainové !
 


Mluví se o nich, jako o novém objevu grindové scény, jejich promo sklízí úspěchy všudemožně a přitom je ještě
nikdy nikdo nikde neviděl naživo. O kom je řeč ? BOWEL FUCK !
 
 
Firemní večírek začne už od 19:00 a vstupné je tentokrát zdarma. Když už má být v roce 2012 konec Světa, tak co
bychom se všemi těmi penězmi dělali. Za dobrovolný příspěvek se na Vás ale samozřejmě zlobit nebudeme.

 

start: 19:00

cena: ZDARMA

 

web: www.neonarcis.com

info: neonarcis@seznam.cz

 

www.myspace.com/rabiddogsgrind

www.bandzone.cz/psychoticdespair

www.bandzone.cz/diphteria

www.bandzone.cz/clytor

www.bandzone.cz/bowelfuck

 

 

9.11.19:00
BRNO rc BROOKLYN


DEMONICAL(swe)
Volturyon (swe)
Slytract (hun)
March Of The Hordes (cz)


Ten černej havran co sedí na cimbuří Špilberku se mi moc nelíbí, sedí tam už od zimy, nehýbe se, jen jednou za čas tak nějak smutně zakrákorá. Místní kronikář tvrdí, že prý černý havran na Špilberku symbolizuje příchod něčeho temného, magického. Něčeho, co přijde ze severu...

Ve středu 9.listopadu zaparkuje před Brněnský klubem Brooklyn podivný tourbus s potemnělými okny. Místní
strážník ho bude horlivě obíhat a fotit chybějící boční zrcátka, výfuk i stěrače, dokud si napůl staženým okýnkem
nevšimne chybějícího volantu a místa pro řidiče. Okamžitě se vysílačkou spojí se základnou. "To je v pořádku,
nechte to být". Ale šéfe, ten autobus nemá ani... "Řekl jsem, že je to v pořádku, nevšímejte si toho", zní odpověď
velícího policisty. V tom okamžiku se neslyšně otevřou přední dveře autobusu a zmatený strážník uskočí stranou..
Na zaprášenou brněnskou dlažbu došlápne okovaná bota Martina Schulmana, baskytaristy DEMONICAL.
S láhví vodky se napřáhne k strážníkovi a nesmlouvavě poručí: "pij!"

Švédské death metalové inferno DEMONICAL si to tentokrát zamíří do jihomoravské metropole a bylo už
na čase! Místní fandové se zatím museli vždy táhnout až do Prahy či do jihočeských Slavonic a když se naskytla
příležitost stáhnout kapelu z jejich turné přímo do Brna, byl by hřích toho nevyužít ! Švédi mají na svém kontě
3 alba a jejich zatím poslední, letošní "Death Infernal" je posunulo na špici nejen skandinávského death metalového
dění. Příští rok je čeká několik koncertů v Americe a ještě letos by se měli objevit i v lineupu jednoho festivalu
v exotické Indii ! Jelikož nejsem momentálně online, nepamatuju si přesně zda-li se bude Indický koncert konat ještě
před Brnem, nebo až pak. Každopádně, poznáme to jednoduše, pokud budou v Brně muzikanti chodit často na záchod,
znamená to, že už v Indii byli. Možná je to už zbytečné, ale i tak připomeneme, že DEMONICAL povstali z popela
rozpadnuvší se švédské legendy CENTINEX a určitě není ani tajemstvím, že členové kapely hoblují strunné nástroje i
v dalších švédských kapelách, jako třeba REGURGITATE, INTERMENT, GRAVE či punkových UNCURBED.
V tourbusu se o místo i vodku podělí s krajany VOLTURYON, taktéž holdující smrtícímu kovu, dále moderně
death metalově znějícími Maďary SLYTRACT a vlastním vozem by z jižních Čech měli dorazit i death/crustoví
MARCH OF THE HORDES. Pokud tedy půjde vše tak jak má, rozrezonuje první tón brněnský klub Brooklyn okolo
sedmé hodiny večerní.

Na druhý den se Brnem rozletí zpráva o několika zázračně uzdravených lidech z místního nemocničního
oddělení smrti. Na Špilberském cimbuří bude spokojeně vrkat bílá holubice a jeden strážník bude
za trest(konzumace alkoholu ve službě) přeložen do Prahy...


 

 

cena: 150,-

info a předprodej: neonarcis@seznam.cz
web: www.neonarcis.com

www.myspace.com/demonicalhorde
www.myspace.com/volturyon
www.myspace.com/slytract
www.bandzone.cz/marchofthehordes

28.8.11


Je to trochu jako z orientální pohádky. Singapurská grind coreová parta WORMROT vydávala svá cédésa u tamního undergroundového labelu Scrotum Jus Records a jednoho dne PRÁSK ! a přišla nabídka od legendárního anglického vydavatelství EARACHE. Jasně, sláva firmy, která stála u prvních nahrávek Napalm Death, Terrorizer, O.L.D, je už tatam, dokonce jejich řady upustili i takový Municipal Waste či Morbid Angel, pořád, je tam ale pár kapel, které mají co říct Světu a to je i přídomek, který se hodí k charakteristice WORMROT !
 Grind core, který umí tihle sympaťáci namíchat, opravdu nenudí ! Pokud máte rádi americké Magrudergrind, tak tohle je jejich asijská odpověď ! Nebo je to naopak ?
 
Oproti Wormrot, kteří už česká pódia párkrát hoblovali(naposled trumfli i "hvězdy" Skit System na malém Obscénu), bude americká MARUTA v naší kotlině poprvé. Grind core staré školy doplňují jak death metalové tak punkové spodky a jejich živé  podání je opravdu požehnané ! Kapela je za mořem celkem v kurzu, tady v Evropě ji ještě lidi tolik neznají, i když modří už vědí !
 
ONANIZER se proonanovali do úplně jiné podoby, než jste je mohli znát před 10 lety. Už to není ten úsměv vzbuzující hopsající death/grindík, ale vzteklej fast core nasekanej do kratších songů, než jsme byli u kapely zvyklí. Novej zpěvák kapelu opravdu nakopl a nakope i vás !
 
Nejblíže to bude mít do Vopice žižkovská GOMORA. Momentálně asi nejaktivnější pražská kapela v ranku crust/punk letos obráží i pódia sousedních států a jejich spanilé jízdy zanechávají za sebou rozbourané kluby a do poslední kapky vypité bary ! Stejně jako u předešlých krajanů, tak i zde je velkou devízou zpěvák, který jede od začátku až do konce na plnej plyn !
 
Pokud se chystáte v úterý 20.září do Vopice, tak raději moc neočekávejte, že si u některé z kapel odpočinete !
 
 

 
vstupné: 150,-
info: neonarcis@seznam.cz
www.neonarcis.com

www.myspace.com/wormrotgrind
www.myspace.com/maruta
www.bandzone.cz/onanizer
www.bandzone.cz/gomoracrustbeat

 

..............................................................................................

Konečně zveřejňujeme časový program na FEKAL PARTY XIII.
odpadnuvší GRUNT a INFERIA nahrazují němečtí SATAN´S REVENGE ON MANKIND a mentální pohrobci PERFECITIZEN.

FP PROGRAM

12:00 - 12:20 URIN(cz)

12:40 - 13:00 PERFECITIZEN(cz)

13:20 - 13:45 GUTALAX(cz)

14:05 - 14:30 BRUTALLY DECEASED(cz)

14:50 - 15:20 EARDELATE(cz)

15:40 - 16:10 ATTACK OF RAGE(sk)

16:30 - 17:00 2 MINUTA DREKA(ita)

17:20 - 17:50 M.A.C. OF MAD(cz)

18:10 - 18:40 HERMAFRODIT(cz)

19:00 - 19:35 AFGRUND(swe/fin)

19:55 - 20:45 AHUMADO GRANUJO(cz)

21:05 - 21:55 CRIPPLE BASTARDS(ita)

 

22:10 - 22:40 NUNWHORE COMMANDO 666(ger)

23:00 - 23:30 SATAN´S REVENGE ON MANKIND(ger)

23:50 - 00:20 BYT(cz)

..............................................................................................

 

 

11.8.11

Máme pro Vás 2 zprávy, jednu špatnou a jednu dobrou !

špatná zpráva: Z důvodu nemoci a nutné operece kýly, nezahrají na FEKAL PARTY francouzští BLOCKHEADS,
kteří se Vám tímto moc omlouvají a slibují náhradu v budoucnu.

dobrá zpráva: na FEKAL PARTY vystoupí kapela, která dala festivalu jméno. HERMAFRODIT !

..............................................................................................

 

25.6.11

DVD FEKAL PARTY 2007 vychází 1.7. 2011 !

DVD se nedoporučuje na veřejné rauty, recepce a společenské akce a není vhodné jako masturbační předloha.

I tak by toto DVD nemělo chybět mezi narozeninovými dárky Vašeho šéfa !

15.6.11


PŘEDPRODEJ
FEKAL PARTY:
neonarcis@seznam.cz 
info o předání lístků elekronické stupenky

do 30.6. 400,-

do 15.8. 450,-

na místě 27.8. 499,-

 

Letošní třináctá FEKAL PARTY uzavřela definitivně svoji spartakiádní sestavu:

final line up for FEKAL PARTY 2011:

CRIPPLE BASTARDS (ita)

AHUMADO GRANUJO (cz)

AFGRUND (swe)

BLOCKHEADS (fra)

NUNWHORE COMMANDO 666 (ger)

2 MINUTA DREKA (ita)

M.A.C. OF MAD (cz)

EARDELETE (cz)

INFERIA (fin)

GRUNT (por)

URIN (cz)

ATTACK OF RAGE (sk)

GUTALAX (cz)

BYT (cz)

BRUTALLY DECEASED (cz)

 

Cena od 5.5 do 31.6. 400,- poté do 15.8. za 450,- a na místě 499,- ... předprodej na neonarcis@seznam.cz

 

  

14.5.11

   
 


úterý 14.6.
PRAHA - klub MODRÁ VOPICE
19:30
 

 
 
Rádi by jste ukončili vztah se svojí dívkou a nedostává se Vám odvahy, jak toho učiniti ?
Pozvěte ji 14.června na koncert amerických
TOTAL FUCKING DESTRUCTION
a Rich Hoak z BRUTAL TRUTH jí to už vysvětlí za Vás !

Mix všemožného metalu, grindu, punku a směsi tetrahydrocannabinolového noise coru není
opravdu kulturní náplní pro každého. Nechceme Vám slibovat chytlavé refrény, opakující se
v pravidelných intervalech, za hřmotného dunění mohutných riffů a servírované s lety naučenou
noblesou. Nabídnout můžeme pouze afektované vystoupení plné nečekaných změn
a schizoidních nálad kapely, která nepřijela hrát pro Vás, ale pro sebe, a která si za úspěch
nepovažuje jenom Váš potlesk, ale i předčasný odchod některých návštěvníků koncertu.
Kapela, která se dala do kupy někdy cirka před 12 lety, má za sebou už pěknou řádku demáčů,
sedmipalců, splitek i řádných alb. Aktuální deska "Hater", která vyšla letos u francouzského
labelu Bones Brigade je podle mínění fanoušků kapely, to nejlepší co zatím vyprodukovali!
Není na škodu připomenout, že v jejich rytmice řádí i bubeník Brutal Truth, Rich Hoak a
dalo by se spekulovat, zda-li si v TFD nepřihřívá polívku z úchylných nápadů, které mu
neprošly "doma". Přijďte mu pomoci tu polévku pofoukat, třeba Vám dá za to srknout.


Vždycky je dobré mít sebou na turné nějakou ženu a pokud je to taková kočka, jako je zpěvačka
slovenských grind/crustových IDIOTS PARADE, řekl bych, že se tím dá ukecat i pár pokut.
Její největší předností je ale to, že to na pódiu opravdu umí a hlas, který se jí dere z jejího labutího
krčku opravdu neslibuje žádné romantické splynutí duší. Zviditelněním pro kapelu byl určitě
vinylový split s krajany Abortion, teď je už ale na čase naplnit obě strany desky a mám takový pocit,
že by se tento debut mohl objevit taktéž u Bones Brigade, vzájemná sympatie tam je, tak proč
do toho nebouchnout !


FEAR OF EXTINCTION jsou kapelou, která vyrostla z tuzemského crust/dbeatového podhoubí
a nehodlají jen tak zakrnět ve stínu růžolících se muchomůrek ! Právě naopak ! Pod tímto relativně
novým jménem na scéně se ukrývají otrkaní bejci, jejichž rohy už rozsekávali matadory na kusy
například v kladenských Jonestown. Po opravdu undergroundových nákladech prvních kazetových
demáčů by se teď na jaře měl objevit první sedmipalec, tak jim držte palec !
 
 
 


cena: 200,-

info: neonarcis@seznam.cz

www.neonarcis.com
www.myspace.com/totalfuckingdestruction
www.myspace.com/idiotsparade666
www.fearofextinction.blogspot.com
 

 
     

..............................................................................................

 

2.4.11

středa 27.4. 19:00
PRAHA - Exit ChmelniceKultovní hc/thrash/punk po 7 letech v Praze !Cože ? To už je opravdu 7 let, co brazilští hc/thrash/punkový RATOS DE PORAO napěchovali pražský
smíchovský klub k prasknutí ? Je na čase dát si repete !!!

Ve středu 27.dubna dorazí Přístavní Krysy v rámci krátkého evropského turné do pražského
klubu EXIT Chmelnice, kde v dobré společnosti hc/punkových V.O.H. , thrashových RADIOLOKÁTOR
a
crust/punkové GOMORY, vystřihnou svůj klasický set, tedy mix staré školy hard coru, punku a thrash metalu.
Starousedlíci ze Sao Paula toho mají už na krku opravdu hodně. Ať to jsou čistě thrashové začátky
v osmdesátých
letech po boku jejich kámošů ze Sepultury (mimochodem to jejich ostnaté "esko" vymyslel právě kytarista z RDP),
nebo plynulý přerod v hc/punkovou sebranku která si během koncertu nikdy nezapomene rýpnout, jak do křesťanství, tak do ožehavých témat spojených s politikou, většinou jedné nejmenované světové velmoci. U koho jiného by pak taková parta provokatérů mohla najít pochopení, než v otcovské náruči Dead Kennedyovského zpěváka Jello Biafry a jeho labelu ALTERNATIVE TENTACLES, i když výčet firem,
u kterých RATOS DE PORAO vydávali svá alba je
mnohem delší. Zatím poslední materiál z minulého roku vyšel formou splitu se španělskými grindery
LOOKING FOR AN ANSWER na značce Peculio Discos, což je label bubeníka Ratos.

Pro rychlé představení ostatních kapel, jen dodáme že hc/punkový V.O.H. mají na kontě dvě alba
a pověst skvělé
koncertní kapely, která hraje vždy navostro. Tím nemyslím že by hráli bez trenek, ale prostě na plný koule, ať hrajou
kdekoliv. Starší "kusy" určitě potěší cover od Sodom či nesmrtelné Kladivo na čarodějnice v jejich švédském podání.

Jihočeští RADIOLOKÁTOR odpřísáhli svou věrnost na bibli starého thrash metalu osmdesátých let. Jejich živé sety
jsou reinkarnací starých dobrých časů, kdy se hrálo hlasitě, rychle a v pruhovaných kalhotách. Repertoár tvoří
nejslavnější thrashové pecky od Debustrolu, Kryptoru, Assesoru, Arakainu, Kreatoru a dalších, a jsou servírovány
v takové podobě, v jaké to už originály prostě nedaj. Právě proto je tu RADIOLOKÁTOR !

Crust/punková GOMORA je v dobrém slova smyslu zjevením na pražské scéně, kde kapely tohoto žánru,
nemají vysokou životnost. GOMORA je jiná! Nejen že hraje, ale zároveň i nahrává a vydává desky, což je
pro některé souputníky meta nedostupná. Členové kapely dokonce zinscenovali vydání kompilace
pražských crust/punk/hc spolků, čímž zakonzervovali současné dění na scéně pro budoucí generace.
Kurva, to zní honosně :-)

Koho uvidíte na koncertě RATOS DE PORAO ? Dvacetileté, třicetileté, čtyřicetileté a myslím, že padne
i nějaká
ta padesátka. Potkají se tu punkeři, crusteři i metalisti všeho vyznání. Důvod ? RATOS DE PORAO !!!

cena: 300,-

info a rezervace: neonarcis@seznam.cz

www.neonarcis.com
www.myspace.com/ratos
www.bandzone.cz/voh
www.bandzone.cz/gomoracrustbeat

 

27.2.11

KINDER GRINDER fest Volume 3.
 

Nikdo z nás neví, co ho čeká v následujících minutách. Může to být telefonát o nečekaném úmrtí bohatého strýce v Americe, může to být výpadek elektřiny a následné vymazání neuložených dat, může to být i nečekaná soulož se sousedkou, která si přišla původně pro špetku soli.
Tak nějak se dá definovat festival KINDER GRINDER, jehož neperiodická načasování připomínají nečekané vylodění jaderné ponorky v týlu nepřítele.
Letošní vylodění festivalu je naplánováno na úterý 26.4. v Praze, v klubu Exit Chmelnice a torpédům, která jsou připravena se nedá čelit žádným pancířem !

Američtí MACABRE se vrátí do Prahy po půlroce, aby představili svou novou desku "Grim Scary Tales". Klubová atmosféra, jim sluší mnohem víc, než mega pódia velkých festivalů a dá vyniknout kořenům, z kterých kapela vzešla, tedy grind coru a punku.
MACABRE byli ve svém stylu mezi prvními, kteří se nebáli do své muziky naroubovat špetku experimentu a hlavně hodně legrace.

Holandští ROMPEPROP jsou u nás vždy vřele vítáni. Goregrind v jejich živém podání je opravdu svinsky bublající a neustálé reedice jejich nahrávek svědčí o narůstajícím zájmu o mnohými zatracovaný hudební styl. Pokud se jednou objeví slovo goregrind v křížovkách, bude to hlavně jejich zásluhou. Fandy jistě potěší chystaná vinylová podoba posledního opusu "Gargle Cummics"

Švédštší BIRDFLESH hrnou svou na hony zapáchající grindovou kuličku už nějaký ten pátek a ten kdo zná jejich poslední desku "The Farmers´ Wrath" musí uznat, že se po bok Macabre jednoznačně hodí. Birdflesh byli taktéž účastníky prvního ročníku KINDER GRINDER, takže jejich návrat bude mít i určitou symboliku. Na evropském turné nahradili krajany General Surgery, kteří museli
z nepředpokládaných důvodů zrušit svoji účast.

Pražští PSYCHOTIC DESPAIR, jejichž kytarista se rád prochází s kazeťákem po sídlišti, předvedou svou doma i venku oblíbenou fůzi death/grindu plnou nečekaných změn a vražedných neokoukaných rifů.
Psychotici, budou zároveň jedinou tuzemskou kapelou na KINDER GRINDER festu Volume 3.
Tak bacha, za chvilku přijde vylodění !

předprodej(neonarcis@seznam.cz): 300,-
na místě: 350,-


www.neonarcis.com

www.myspace.com/macabre

www.myspace.com/birdfleshgrind

www.myspace.com/rompepropaganda

POZOR !
SPECIÁLNÍ CENA na obě akce (KINDER GRINDER FEST 26.4. a RATOS DE PORAO 27.4.)
za 550,- PLATÍ POUZE PŘI EMAILOVÉ OBJEDNÁVCE !

 

23.1.11

 
 • Co se týče vydavatelské činnosti, tak Vás můžeme navnadit na léto, kdy se chystá vydání dalšího alba řeckých grinderů SLAVEBREED a to v podobě CD a později i LP. Athénčtí rodáci slibují materiál hodný nástupce debutního alba Pain Syndicate a takovou malo předzvěstí, co můžeme očekávat, bude split sedmipalec s jejich krajany Hibernation, který by si měly kapely sami vydat někdy na jaře. Tento split se samozřejmě dostane i do naší distribuce !

  ............................................................................................................................................................

 

 • Dále můžeme potěšit všechny, kteří očekávají nový materiál od M.A.C. OF MAD, objeví se někdy na rozhraní jara a léta a bude se jednat o split CD M.A.C. OF MAD a spřátelených BBYB. M.A.C. museli na chvíli pozastavit nahrávání ve studiu z důvodu zranění ruky kytaristy Trpáka, ale teď už by mělo být všechno v pořádku. První nástřely ze studia zní skvěle a nezbývá než dodat, že se vyplatilo počkat si 6 let na nový matroš !

 


Narco Polo/M.A.C. OF MAD

        ............................................................................................................................................................


 

 • Dále bychom rádi upozornili na vinylovou hard core/crust/punkovou kompilaci PRAGUE AND DISORDERLY, která by měla spatřit světlo Světa už někdy v těchto dnech a jedná se o společný produkt několika firem a jsme rádi, že i my jsme mohli přispět na vznik této kompilačky. Jedná se vesměs o pražské kapely, za všechny zmíníme třeba V.O.H., GOMORA, DEMARCHE.... prostě to nejlepší z této scény, co se dá v pražském undergroundu vyškrábnout !

  ............................................................................................................................................................

 

 • A nakonec bychom chtěli slíbit všem věrným fanouškům Fekal Party, kteří nás neustále bombardují dotazy ohladně DVD.

  DVD bude ! Původně plánované vydání loňského léta se bohužel z důvodu kolapsu PC se všemi materiály nezdařilo, ale vše nasvědčuje tomu, že by se nejpozději do OEF letošního roku mělo též objevit na pultech vašich a našich oblíbených distributorů.

  ............................................................................................................................................................

 

 • Koncertní činnost zahájíme letos až posledním únorovým dnem, tedy v pondělí 28.2. Těšit se můžete na holandské death/grindové CLITEATER, grind/crustové JESUS CROST či domácí DEOMPOSING MANURE.

  ............................................................................................................................................................

 

 • O březnové neděli 27.3. budete mít možnost ulítnout na francouzské psycho metalové ZUBROWSCE.

  ............................................................................................................................................................

 

 • Duben slibuje třetí pokračování festivalu KINDER GRINDER, tentokrát netradičně v úterý 26.4. s kapelami GENERAL SURGERY, MACABRE, ROMPEPROP a hned druhý den ve středu 27.4. budeme v PRAZE po 7 letech dělat brazilské RATOS DE PORAO.

 

        ............................................................................................................................................................


 

 • Pro fandy švédského death metalu tu máme pozvání na čtvrtek 19.května, kdy se na otočku zastaví právě třetí desku vydávající DEMONICAL !

  ............................................................................................................................................................

 

 • FEKAL PARTY, v pořadí třináctá je jako několik let nazpátek nasměrována na poslední sobotu v srpnu, tedy 27.8.2011 První potvrzenými kapelami jsou AFGRUND(swe), NUNWHORE COMMANDO 666(ger), BLOCKHEADS(fra), 2 MINUTA DREKA(ita), INFERIA(fin), ATTACK OF RAGE(sk), EARDELATE(cz), GUTALAX(cz), M.A.C. OF MAD(cz) a URIN(cz).....

.....další kapely přibudou během několika týdnů....

        ............................................................................................................................................................

 

 • POZOR, SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ZÁJEMCE, KTEŘÍ CHTĚJÍ NAVŠTÍVIT JAK KINDER GRINDER FEST 26.4., TAK RATOS DE PORAO 27.4. !za cenu 599,- můžete navštívit obě akce, tato nabídka platí pouze pro zájemce, kteří využijí předprodej:
neonarcis@seznam.cz

        ............................................................................................................................................................

 

19.1.11

pondělí 28.2. 19:30
PRAHA. klub Modrá Vopice
cena: 200,-


Pokud se aspoň trochu zajímáte o holandskou těžkotonážní scénu, nemohli Vám požírači klitorisů alias CLITEATER v žádném případě uniknout !

Českou republiku za celých 9 let své existence navštívili, pokud dobře počítám celkem třikrát. Dvakrát v rámci OBSCENE EXTREME festu (2004, 2007) a minulý rok v únoru během turné Gore Over Europe společně s krajany Rompeprop a Rectal Smegma, které nejen podle mého názoru suverénně smetli !

CLITEATER patří do ranku kapel, kterým se více než skvěle daří křížit ortodoxní death metal s divokým grind corem. V zemích jako Holandsko, Belgie a Německo jsou Cliteater častým hostem malých i velkých festivalů a my jsme rádi, že konečně zase jedno jejich tour překříží hranice našeho státu, obvzlášť když kapela vystoupí jako headliner. O jasných kvalitách CLITEATER svědčí i ochranná křídla firmy WAR ANTHEM records (mj. Asphyx, Inhume, Legion Of a Damned, Lividity atd.), u kterých kapela vydala své poslední dva studiové počiny, z čehož loňské "The Great Southern Clitkill" stále ještě lepí !!!

Stylově hozeni do jiného ranku, jsou jejich souputníci v dodávce i na pódiu, krajani JESUS CRÖST, hrající už od roku 1996,. Dva krátkovlasí obrýlení typové, jejichž vizáž nutí k zamyšlení, zda-li to jsou bratři nebo ne (zjistěte si to sami), jsou častými a vítanými hosty tuzemských fesťáků, naposledy jste měli možnost je vidět na loňském PLAY FASTU, kde jejich grind/crust potěšil a najisto potěší i ve Vopici. Poslední album zaštítil sympatický francouzský label BONES BRIGADE(dále Last Days Of Humanity, Gronibard atd...).

Tuzemským zástupcem pondělní akce budou osvědčení DECOMPOSING MANURE, jejichž koncerty jsou vždy zárukou dobře odvedené death/grindové řezničiny a jejichž vokalista snad ještě neměl "špatnej den" Minulý rok všem nadzvedli mandle na Obscene/Society festu a snad je jen otázkou času, kdy je Čurby vytáhne i na výlet do Krkonoš !

www.neonarcis.com
www.myspace.com/cliteater
www.myspace.com/jesuscrostmusic
www.myspace.com/decomposingmanure

 

Nová nabídka oblečení!!!

27.11.10


GOREJEŽÍŠEK 2010
PRAHA , Modrá Vopice sobota 18.12. 19:30

 • GUT (ger)

 • SATAN´S REVENGE ON MANKIND (ger)

 • PISSTOLERO (cz)

 • URIN (cz)

 • SPERM OF MANKIND (sk)

POZOR
Z důvodu pražského koncertu německých GUT bude celostátně přesunut Ježíšek už na sobotu 18. prosince. 24. 12. půjdete normálně do práce.

Dobře, tak ne. Ale nic nezabrání tomu, abychom si necelý týden před oficiálním Ježíškem neudělali svůj vlastní Ježíšek, GOREJEŽÍŠEK 2010


I když se to nemá, tak Vám už teď prozradíme jaké Vás pod stromečkem čekají dárky.Tím největším, zabaleným ve třpytivém papíře s červenou mašlí a visačkou GUT, budou němečtí proroci takzvaného porno/gore/grindu, jejichž debut Odour Of Torture je základním kamenem, biblí a manuálem pro všechny ostatní kapely, které přišly po nich. Goregrind, se svým houpavým rytmem a bublajícím murmurem přinesl určité odlehčení na grindovou scénu, která se ubírala opačným směrem, k co největší rychlosti. GUT se vrací do Modré Vopice po třech letech, kdy zde hráli v rámci festivalu FEKAL PARTY. Tentokrát však půjde o "intimní" klubové vystoupení.

Dalším dárkem , který vyčuhuje pod stromkem, jsou krajani SATAN´S REVENGE ON MANKIND. S prvně jmenovanými vydali letos společné CD, a to nasvědčuje, že jsou si obě kapely nejen stylově spřízněny. V zákulisí usměvaví a přátelští Satani se na pódiu mění ve tři nelidské bestie, oděné v řeznický rubáš a lékařské roušky, jaké nosí japonští turisté při návštěvě Prahy.

Dárek od babičky z jižních Čech poznáme už podle balicího papíru. Používá totiž každý rok stejný a schovává si ho zase napřesrok. Tentokrát ale musel babičce někdo poradit, PISSTOLERO asi nebude její krevní skupina, i když rytmicky zase goregrind tak daleko od dechovky není. Jedna z velkých nadějí, nejen budějovického regionu!

Poslední dáreček tvarem i měkkostí na omak připomíná kolekci slipů a ponožek. Jaké je ale překvapení, když z beztvarého balíčku vylezou Kralupští URIN, nebojící se míchat nejen alkoholické nápoje, ale i hudební styly extrémní škály.

A to bude všechno...,i když moment...ještě tu máme jeden zatoulaný dáreček. Je celý obsypaný jehličím a voní krásně jako borovička. No samozřejmě, slovenští
SPERM OF MANKIND se schovali až nakonec. Za trest budou hrát první !

cena: 220,-
info + předprodej:
www.neonarcis.com
neonarcis@seznam.cz
 

 

program Goreježíšek 2010:

 • 20:00 - 20:25 SPERM OF MANKID

 • 20:45 - 21:05 URIN

 • 21:25 - 21:50 PISSTOLERO

 • 22:10 - 22:40 SATAN´S REVENGE ON MANKIND

 • 23:00 - 23:45 GUT

www.neonarcis.com

www.myspace.com/gutsoundsystem

www.myspace.com/sxrxoxm

www.myspace.com/pisstolero

www.bandzone.cz/urin

www.myspace.com/spermofmankind

 

18.11.10

4.11.10

Hudba pro Vaše sousedy aneb kompletní seznam CD´s:

CD Novinky za dobré ceny !

CD Staré kultovky opět na skladě !

CD Výprodej za směšné ceny !

20.9.10

 

VEČÍREK PRO PAMĚTNÍKY I MLADOU KREV
Thrash pro verbesH


RADIOLOKÁTOR (CZ)
UZOMI
(BRA)
UNBORN
(CZ)
BEAST WITHIN THE SOUND
(CZ)

sobota 20.11. PRAHA, klub 007 Strahov
start: 19:00, cena 150,-

 Máte ještě trochu času, aby jste si nechali narůst vlasy a měli si čím zatřepat na ortodoxním čistě thrashovém večírku pro pamětníky i mladou krev ! Vlasy prej rostou po pivu, tak víte co máte dělat !

Jihočeští RADIOLOKÁTOR přivezou lopaty a rýče, aby před Vašimi zraky provedli nechutně odpornou(rozuměj skvělou) exhumaci tuzemských i zahraničních thrashových legend. Při jejich podání starých skladeb od Debustrolu, Kryptoru, Arakainu, Assesoru či Sodomu uvidíte starší kusy(návštěvníky) slzet a nevěřte jejich výmluvám, že jim něco spadlo do oka. Radiolokátor to prostě umí zahrát tak, jak to zmiňované kapely hráli ve svých začátcích, tedy syrově, od podlahy a bez kudrlinek a jejich kecy mezi písničkama, jsou originální hlášky, které se objevovaly na prvních demokazetách a živých záznamech na dnes už těžko sehnatelných sběratelských raritách. Jen pro ty, kteří netuší: Radiolokátor ukrývá členy Gride a Lahar.

Zahraničním hostem večera budou brazilští UZOMI z Rio de Janeira. Thrash/hardcore staré školy s portugalskými texty a nasazením, jaké známe od kapel Agrotóxico či Ratos de Porao. V tvorbě jihoamaričanů najdete vlivy DRI, SOD, Slayer, ale i death metalových či punkových kapel. Evropské tour zavede Uzomi i k nám, tak snad jim tu nebude v listopadu zima.

Pražáci UNBORN prodělali za poslední rok několik změn v sestavě a momentální pozice kapely je nejlepší za celou dobu jejich tvorby. Živé koncerty neuvěřitelně šlapou. Nové skladby znějí skvěle a ty staré, chytly v rukou nových muzikantů přesvědčující náboj. I vyzrálejší projev zpěváka udělal z Unborn kapelu, kterou můžeme srovnat bez okolků třeba s takovými Evile, Gama Bomb či Slayer.

Zatím docela nováčky, i když v poslední době často vystupujícími, jsou taktéž pražští BEAST WITHIN THE SOUND. Jejich stylové křížení hard coru s thrash metalovými riffy potěší všehny, kteří mají rádi vynalézavost a přitom ctí stylové bariéry. Původně jen instrumentální kapela dostala se zpěvákem naprosto jiný náboj a posunula se o level výš. Ne, o dva !

 

program:

 • 19:00 - 19:25 Beast Within The Sound

 • 19:45 - 20:10 Unborn

 • 20:30 - 21:00 Radiolokátor

 • 21:20 - 22:00 Uzomi

www.neonarcis.com

www.myspace.com/uzomicrossover

www.bandzone.cz/unborn

www.bandzone.cz/bwts

 

20.9.10

Pondělí 04.10.2010 20:00
PRAHA, klub Modrá Vopice
200,-
MAGRUDERGRIND (usa)
LYCANTHROPHY (cz)
UPRISE (cz)
URIN (cz)

Americké MAGRUDERGRIND není třeba fanouškům extrémní hudby asi moc představovat. Jejich excelentní poslední deska bombarduje vše svými grindovými, crustovými i thrashovými náložemi a letošní léto byla poptávka po živém vystoupení tohoto Washingtonského tria více než vysoká ! Léto je pryč a Magrudergrind konečně přijíždějí do Evropy ! Nakonec z toho nebude delší tour, jak se původně plánovalo, ale z časových důvodů kapela vystoupí jen na 5 místech starého kontinentu a to v Holandsku, Německu, Polsku a pro nás zpráva nejdůležitější i u nás v Česku, konkrétně v Praze v pondělí 4. října v klubu Modrá Vopice, kde se mohou pyšnit velice dobrým zvukem na místní klubové scéně ! Američany pro tento večer přijedou podpořit stylově spříznění LYCANTHROPHY, jejichž split s holandskými FUBAR je ještě čerstvý, dále pak stará škola grind coru z našich luhů a hájů UPRISE, kteří potěšili na tamtéž místě před 2 měsíci se švédskými Gadget a nakonec trochu experimentu v podání pražských URIN. Jeden z nejočekávanějších koncertů se už blíží !

www.neonarcis.com
www.myspace.com/magrudergrind
www.myspace.com/lycanthrophy
www.bandzone.cz/uprise
www.bandzone.cz/urin

 

 

20 let rozbíjení hlavy mikrofonem !!!

 • čtvrtek (státní svátek) 28.10. - PRAHA, Modrá Vopice + DECOMPOSING MANURE

 • pátek 29.10. - ČESKÉ BUDĚJOVICE, Martys + DIPHTERIA

 • sobota 0.10. - SOKOLOV, Alfa + NARCOLEPTIC, ONANIZER atd.

20 let, je strašně dlouhá doba. Možná ani ne tak v lidském životě jako v životě kapely a u těch grindových to platí obvzlášť !!!
 

Francouzští INHUMATE se právě letošní rok dožívají požehnaného dvacátého výročí a nejen na evropském kontinentě by jste ztěží hledali fanouška, který nezná alespoň jedno jejich album. Ne, že by jich vydali nějak moc, 5 řadovek za takovou dobu zase není tolik, ale hlavně jejich první 3 desky patřily a stále patří ke zlatému fondu death/grindové pokladnice, na které se nezapomíná. Své kulaté jubileum přijede kapela oslavit i k nám, a naplánované České mini-turné se prožene Prahou, Českými Budějovicemi a Sokolovem. Excentrický zpěvák Fred, je postrachem všech citlivějších zvukařů, jelikož si pravidelně na každém koncertě rozbijí své čelo mikrofonem tak dlouho, dokud z něj nezačne stříkat krev. Má to tak rád, tak ho prosím nikdo nezachraňujte.

Do vypůjčené dodávky se k naší radosti společně nacpou i jejich krajani BLOCKHEADS, jejichž symbióza grindu a hard coru sklízí nejen v našich končinách zasloužené ohlasy.
Vynikající poslední album Shapes of mysery, jejich účast na tributních albech Repulsion a  Nasum, či opravdu hodně žívé DVD z letošního roku pomohlo kapele i ke splitku se švýcarskými  Mumakil na prestižní značce Relapse.

Pražskou a povinně i Česko Budějovickou sestavu gratulantů  doplní  severo Rakouští
INGROWING, jejichž poslední EP a změny na postu bubeníka utvrdí každého o neustálém, pulsujícím až skoro chemickém procesu uvnitř kapely, který nedovolí usnout na vavřínech a žene Ingrowing stále vpřed. I oni letos slaví své jubileum, v jejich případě se jedná o 15-leté
výročí. Takže pozor, Ingrowing už nejsou pod zákonem !!!www.neonarcis.com
www.antistar-production.com.
www.myspace.com/inhumate
www.myspace.com/blockheads
www.myspace.com/ingrowing
 

18.8.10

George: „Narazili jsme na nějakou zvláštní hmotu, podivně to fosforuje a strašně to páchne. Máme přinést vzorek Miku ? ”

Mike: „ Jasně Georgi, ale opravdu jen mikroskopický vzorek, nemůžeme si dovolit vzít na palubu něco co   stoprocentně neznáme !“

George:  „Sakra Miku ! Frank do toho šlápl a začíná mu to rozežírat botu ! Franku co je s Tebou ?“

Frank:    „Úééé áaarggghhh he u he aááááááááá…..íííí..ýýý´..chro…chro“

George:  „Panebože ! Miku, Frankovi to rozežralo celou nohu ! Musíme ho okamžitě dostat do lodi a provést amputaci !“

Mike:      „V žádném případě ! Nechte ho tam, jinak nestihneme FEKAL PARTY !   To je rozkaz !

 sobota 28.8. 2010
PRAHA, klub Modrá Vopice

start:  12:00   cena: 450,-

EXTREME NOISE TERROR(uk), MUMAKIL (swi), MUCUPURULENT (ger), GRIDE (cz), NEUROPATHIA (pl), IDIOTS PARADE (sk), ULTIMO MONDO CANNIBALE (ita), DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND (cz), G.O.R.E. (cz), DIPHTERIA (cz), CLITGORE (ro), AGGRESSIVE TYRANTS (cz), ANAALIA (cz), EPICARDIECTOMY (cz), SHAMPOO KILLER (cz)

Impérium vrací odér a letošní rok již po dvanácté ! Tolik let už má za sebou pražský jednodenní hudební festival FEKAL PARTY, orientující se zásadně jen na extrémní styly, typu grind core, death metal, gore, crust či hard core. Původně lokální akce s tuzemskými kapelami a návštěvníky se časem rozrostla v prestižní evropský festival, který každoročně nabízí to nejlepší co se dá v těchto okrajových kulturních žánrech objevit ! Z minulých ročníků můžeme vzpomenout na německé CBT, krajany GUT, švédské DRILLER KILLER, francouzské INHUMATE, holandské ROMPEPROP či místní dnes už mrtvé a tudíž legendární AHUMADO GRANUJO. Letošní pokračování představí jako headlinery britské hard core/punkové EXTREME NOISE TERROR, švýcarské progresivní grindery MUMAKIL, německé death/grindery MUCUPURULENT, slovenské crust/hardcoreové IDIOTS PARADE a další. Pro letošní rok je připravena novinka v podobě noční scény, kde po 22-té večerní hodině zahrají ještě navíc další 3 kapely !  FEKAL PARTY nikdy nebude festivalem pro desetitisíce lidí, hudba kterou nabízí je jen pro opravdové  fajnšmekry daných stylů, které nikdy nebyly a s největší pravděpodobností  ani nebudou v opravdu masové oblibě. Už teď se ale dá říci, že ten kdo na FEKAL PARTY dorazil jednou, bude se již vracet napořád, dokud mu to zdraví, osud či maminka dovolí.
 

Denní scéna:

12:30 - 12:50 SHAMPOON KILLER
13:10 - 13:30 ANAALIA 
13:50 - 14:10 AGGRESSIVE TYRANTS
14:30 - 14:55 DEOAG
15:15 - 15:40 GORE
16:00 - 16:30 IDIOTS PARADE
16:50 - 17:20 ULTIMO MONDO CANNIBALE
17:40 - 18:10 NEUROPATHIA
18:30 - 19:00 GRIDE
19:20 - 19:50 MUCUPURULENT
20:10 - 20:50 MUMAKIL
21:10 - 22:00 EXTREME NOISE TERROR

 

Noční scéna: 

22:20 - 22:40 EPICARDIECTOMY
23:00 - 23:30 DIPHTERIA
23:50 - 00: 15 CLITGORE
 

www.fekalparty.cz

www.neonarcis.com

21.7.10pátek 23.7. 2010
PRAHA – klub Modrá Vopice
130,-

 Páteční večer 23.7. bude v hlavním městě ještě větší horko, než by jste v tuto roční dobu ve středu evropského kontinentu čekali ! Žhavým  a sněhulákům nebezpečným epicentrem bude klub Modrá Vopice, kde se během  svého evropského tour zastaví Švédští GADGET !

GADGET bývají některými fanoušky a novináři titulováni jako následovníci krajanů NASUM, jejichž kariéru ukončila vlna tsunami a stejně tak jako kdysi oni, dokáží  Gadget perfektně a vynalézavě křížit extrémní styly jako jsou grind core, hard core a death metal. Kapela funguje už 13 let a od roku 2002 je pod ochrannými křídly labelu Relapse, kde by se mělo brzy vylíhnout i nové album. 
 
Domácí grindo-hardcoreoví UPRISE nebyli zvoleni pro tuto akci jen tak nazdařbůh !
Před několika lety objeli právě s Gadget několik evropských destinací, tudíž si budou mít nejen v zákulisí co říct. Uprise, jsou takovým tuzemským „all stars bandem“, ukrývajícím členy Ahumada Granuja, Ingrowing, Opitz, Heaving Earth a dalších. Na kontě mají zatím jedno mini a jedno dlouhohrající album. Koncertují jen velice zřídka, o to větší důvod, přijít si je poslechnout !
 
Pražáci PSYCHOTIC DESPAIR mají nového kytaristu a ohlasy z posledních koncertů jsou více než skvělé ! Dříve se k jejich jménu připisoval dodatek death/grind, poslední dobou se však na plakáty vloudil další přídomek, hard core. Druhé album „Personal Identity“ je ještě stále čerstvé a fanoušky jistě potěší i dodatečná nominace kapely na letošní Obscene Extreme fest !

 

1.6.10

9. 7. 2010 (19:00)
PRAHA klub JET

Orebitská 5
130,-

NEUROPATHIA

PUTRESCENCE

ALIENATION MENTAL


Jak už bývá každoročně dobrým zvykem, tak i letos se přes naši republiku přežene několik kapel, které míří na OBSCENE EXTREME. Některé dorazí jen na místo festivalu a republiku následně okamžitě opouštějí, některé grupy však setrvají déle a to je příležitost pro tuzemské pořadatele stáhnout některou z kapel na lokální akci.

Kanadští PUTRESCENCE mají už svou českou premiéru za sebou. Před třemi lety se
objevili v Praze a v Pardubicích a jejich death/grind neurazí nikoho kdo holduje tomuto extrémnímu žánru. Sympatičtí, vždy přátelsky naladění, ale hlavně vždy odhodlaní podat na pódium maximum. Zpěváka, jinak než s pivem v ruce asi není možné zahlédnout, tedy pokud se za ním nevydáte až na toaletu.

Polskou NEUROPATHIU na soupisce „obscénních“ kapel nenaleznete, pražský koncert
bude tedy jen jediným zásekem na našem území. Kdo sleduje pozorně tuto kapelu již nějaký ten pátek, musel zaregistrovat jejich stylový vývoj, ne nepodobný ostravským Malignant Tumour či australským Blood Duster. Z grindového ortodoxního námrdu se po letech vykrystalizoval nynější grind´n´roll, pyšnící se skandinávským zvukem a optimistickým nadhledem sršícím jak z textů, tak z pódiové prezentace.

První kapelou v pořadí budou pro tento večer tuzemští ALIENATION MENTAL,
kteří prošli v minulých několika měsících velkými personálními změnami.
Došlo ke střídání na postech kytaristů a největším překvapením je i výměna vokalisty.
Červencový koncert v novém složení určitě napoví něco o budoucnosti kapely,
na jejichž nové řadové album se již netrpělivě čeká !
 

9.4.10

 • Druhé album PSYCHOTIC DESPAIR "Personal Identity" je venku!
  Objednávky na neonarcis@seznam.cz

 

.......................................................................................................................................................................................................

 • balík Diphteria CD+triko+nášivka 450,-
 • balík M.A.C. OF MAD CD+triko+placka 450,-
 • balík SLAVEBREED CD+triko+nášivka 450,-

.......................................................................................................................................................................................................

L´INPHANTILE COLLECTIVE uvádí:

 Čtvrtek
06.05.2010 19:30   PRAHA –Kain

170,- (pouze na místě)

ONE MAN BRUTALITY TOUR 2010

INSIDIOUS DECREPANCY (usa)

ANAL PENETRATION (nl)

ANAL WHORE (ger)

MOLESTED (uk)
 

Po naší staré dobré Evropě se každoročně potuluje mnoho různorodých hudebních spolků, sjednocených pod hlavičkami nejrůznějších turné. Většinou se jedná o kapely, které jsou si stylově blízko a tím lákají i hudebně podobně naladěné fanoušky.

Tento rok se však na dlouhé soupisce evropských tour objevilo jedno nové jméno, a to ONE MAN BRUTALITY TOUR !
Tentokrát, ale kapely pod touto hlavičkou nesjednocuje jeden hudební styl, ale něco úplně jiného ! Bez vyjímky se totiž jedná o samé jednočlenné kapely/projekty, které dokazují, že i jeden člověk dokáže někdy ve studiu i na pódiu víc než kapela v klasickém složení a se symfonickým orchestrem za zády !!!

Headlinerem ONE MAN BRUTALITY TOUR 2010 je v první řadě američan Shawn Whitaker se svým INSIDIOUS DECREPANCY, mega brutálním technickým death metalem, který nejpřesvědčivěji potvrzuje název celého turné a jehož skladatelská genialita dává zapomenout na absenci dalších muzikantů a přítomnost bicího automatu, který je naprogramován tak, že leckteří fandové dodnes netuší, že se nejedná o živého bubeníka ! Shawna můžete znát též i jako člena regulérní a u nás dobře známé americké kapely VIRAL LOAD.

Holandský grind core one man projekt ANAL PENETRATION není taktéž tuzemským extrémofilům žádnou neznámou veličinou. Někdo je/ho zaregistroval před 2 lety na OEF, někdo už dříve, momentálně vyšlo u Bones Brigade společné 7“EP s francouzskými Gronibard !

Gore grindový experiment plný pornografických inter a outer ANAL WHORE z Německa potěší hlavně fanoušky kratších, ale za to úderných výplachů, které si pohrají s Vašimi ušními bubínky stejně dobře jako se zažívacím traktem !

Posledním projektem a pro mě osobně velkou neznámou je anlický mono spolek MOLESTED, o kterém jsem ale nikdo nic nedohledal, tudíž nás čeká jedno malé překvapení. Jestli bude dobré nebo špatné se teprve uvidí !!!

 

 

.......................................................................................................................................................................................................

11.10.09

Dalším potvrzenou lahůdkou na příští rok budou Kanadští FUCK THE FACTS, které jste měli možnost letos shlédnout na Sedmičce
ve společnosti Antigamy a DR.Doom.Koncert se uskuteční 28.3.2010 a o místě a dalších kapelách Vás budeme ještě informovat. 

5.10.09

KINDER GRINDER fest II. proběhne 23.1. 2010 v Praze na Chmelnici !!!
Prvními potvrzenými borci jsou němečtí BLOOD , ke kterým přibude ještě dalších 6-7 kapel !

 

3.9.09

 

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří letošní rok podpořili jedenáctý ročník našeho mini festíku FEKAL PARTY.

Všem, které zde potkáváme pravidelně každý rok a i novým tvářím, které jsme letos zaznamenali. Dodali jste nám opět potřebnou enegrii a sebedůvěru k tomu abychom pokračovali dále v pořádání akcí podobného druhu. Děkujeme

 

Nové Fekální triko !!!!

 

18.8.09

Máme tu čest Vám oznámit nový přírustek do naší stáje ! Oním vyšlechtěným hc/metal/grindovým ořem jsou pražáci DIPHTERIA, které na tuzemské scéně nelze přehlédnout. Kapelu jsme sledovali už nějaký ten čas (odposlechy, šacovačky, otevírání dopisů, nastrčené milenky...) , a když se nám konečně podařilo získat na všechny členy kompromitující materiály nemohli již naši nabídku na vydání debutu " Claustrophobic" odmítnout.
Album, které je již natočené a momentálně se pouze dopilovává obal by se měl objevit venku někdy v říjnu-listopadu.Zatím ještě není jasné, zda v podobě klasického CD či luxusního digipacku.
ochutnávka na:

www.bandzone.cz/diphteria

MP3

1.8.09

CAPTAIN CLEANOFF jsou protinožci z Austrálie a už je nebaví chodit věčně po hlavě, tak si alespoň na pár dnů zajedou do Staré dobré Evropy aby jim natekla krev zpátky do nohou.Někteří už mohli vidět jejich akci na letošním Obscenu a ti jistě příjdou už najisto, ti kteří zatím nevědí odkud vítr vane doporučujeme jako vnadidlo odkaz na jejich www.myspace.com/captaincleanoff

30.7.09

Po produkčních změnách jsme byli nuceni přesunout koncert švédských DEMONICAL do klubu MODRÁ VOPICE.
Vstupné 200,- zůstává stejné.

7.7.09

DEMONICAL - PRAHA EXIT CHMELNICE 16.9.

Pamatujete si ještě na 2 roky starý koncert švédských DEMONICAL v pražském Matrixu ? Ten kdo ten večer neutekl před nudnými blackaři (nic proti blacku !) DENIAL OF GOD a počkal si na hlavní chod, tak určitě nelitoval !
Pokud se na plakátu oháníme sloganem "OLD SCHOOL SWEDISH DEATH METAL IS BACK" tak to v případě těchto veteránů není jen plácnutí do kaluže.Pro ty mladší jen připomenu, že kapela povstala z odumírajících CENTINEX a v jejich řadách jsou členové a ex- členové krajanů GRAVE či REGURGITATE.
Na svém kontě má zatím jedno splitko s ABSU a dvě dlouhohrající desky, z nichž ta druhá vyšla teprve letos na jaře a následující koncertní šňůra je právě na její podporu.Švédi tedy opět přivalí do Prahy a jejich dělové koule načechrají ty Vaše !!!

PRAHA EXIT CHMELNICE 16.9. 19:30 vstup 200,- pouze na místě !!!

1.7.09

Naši stájoví koně SLAVEBREED vyjíždějí na Evropské turné !
Většinu koncertů odehrají s finskými FEASTEM, které jste mohli vidět loni na podzimním KINDER GRINDER FESTU.
Na našem území zahrají celkem čtyřikrát.

14.7. LIBEREC klub Had

15.7. NOVÝ JIČÍN hospoda u Mola + Konfident, Veto

16.7. SVOJŠICE - OBSCENE EXTREME FEST

26.7. PRAHA - klub Kain + Decomposing Manure

 

Pro ortodoxní death metalisty tu je limitovaná série triček a mikin pražských HEAVING EARTH, kteří mají za sebou mini tour s americkými ORIGIN.
V nové mikině nám po dlouhém přemlouvání a medových lichotkách zapózoval bubeník kapely Jürgen :-)

8.5.09

Tak konečně tu máme také jednu dobrou zprávu po těch letošních průserech.Klub MODRÁ VOPICE bude dál pokračovat ve svém fungování.Na zahrádve vyroste během května ještě o trochu větší pódium, než na které jsme byli zvyklí a tudíž nic nebrání tomu aby jedenácté pokračování "nemocného" festivalu FEKAL PARTY bylo opět tam.Dnes potvrdili účast francouzští INHUMATE.Takže smyčka se začíná pomalu stahovat....

20.3.09

Vyprodané debutní album SLAVEBREED se vrací v reedici jako luxusní digipack
s bonusovou skladbou navíc !

 

PRAHA-Klánovice club BLACK PES

17.4. 2009 17:00

LIVIDITY (usa)
+
REQUIEM (swi)
NORDOR (gre)
WARPATH (ire)
ABORTIFICATION (fin)
COFFIN SYRUP (usa)
BENEATH THE FLESH (usa)

Na skupinu LIVIDITY si okamžitě vzpomenu ve spojení s vyprávěním jedné mé kamarádky, která se mi svěřila s tím, jak se pozvracela ve vlaku při cestě z koncertu právě těchto Illinoiských death/grinderů. Od té doby se změnilo spoustu věcí, kamarádka už nepije a na tvářích členů LIVIDITY přibylo několik vrásek a na jejich kontě i několik desek. Loni se objevili v Evropě snad jen na dvouch letních festivalech, jinak nic.O to víc vrníme blahem při pohledu na jejich rozpis letošního Evropského turné „FISTING EUROPE TOUR 2009“, které se převalí během dubna i přes Prahu a to v ideální den, v pátek 17.4. , kdy se po letech vrátí na místo činu, tedy do klubu Black Pes. Nepřijedou však sami ! Jako dlouholetí matadoři stylu a fanoušci všeho zajímavého, dali dohromady sestavu kapel, vyklovanou z různých koutů Evropy a Ameriky, o kterých můžeme směle prohlásit, že budou více než nudnými supporty před jejich vlastním vystoupením !
Asi nejznámější z doprovodných kapel budou Švýcarští REQUIEM o jejichž podání death metalu a koncertních kvalitách jste se už mohli přesvědčit.Naposled před necelým půlrokem na společném vystoupení s floridskými Lowbrow.Momentálně odešli od Massacre records a hledají novou vydavatelskou firmu.
Zato Řekové NORDOR k nám zavítají poprvé, jejich logo působí vyloženě blackmetalově, oni sami se ale označují za progresivní death metalovou kapelu.Často vystupují se svými krajany Septic Flesh či Slavebreed, takže není pochyb o tom, že jejich set bude mít koule.
Irské WARPATH neznám a zatím jsem neměl tu čest se s jejich muzikou setkat, ale podle poslechu několika skladeb jim nálepka death / grind bude určitě slušet !
Ještě jednou ze stejného ranku, a to v podání finských ABORTIFICATION. Opět fůze death/ grindu a navíc snad i trochu gore zpěvů, které nemohou nikoho urazit ani nic pokazit, spíše naopak !
Sympatické trio z velmi podivným názvem COFFIN SYRUP jsou zástupci amerického kontinentu a jejich vzory byly vždy kapely jako Pungent Stench,Suffocation nebo novátorští Cephalic Carnage.Uvidíme jestli jim přišlápnou paty !
Na rozjezd celého festivalu tu máme thrash/deathové amíky BENEATH THE FLESH, kteří hned na začátek vynesou laťku hodně vysoko, aby to ty ostatní kapely neměli s námi až moc lehké !!!
 


Celá akce začne po 17 hodině a hrát se bude do posledního vlaku na Prahu.
Cena: 350,-

Info:

www.neonarcis.com
www.marastjakcyp.com

 

.......................................................................................................................................................................................................

17.3.09

Po skělém koncertu NUNSLAUGHTER tu pro Vás máme jednu špatnou zprávu: SATAN´S REVENGE ON MANKIND musely zrušit své koncerty z důvodu autonehody jejich bubeníka. Koncert 4.4. však v pražském JET clubu proběhne za účasti CLYTOR, DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND a ještě jedné později potvrzené kapely.

10.3.09

NUNSLAUGHTER (usa)

SATHANAS (usa)


POPPY SEED GRINDER (cz)
HEAVING EARTH (cz)
KILLCHAIN (sk)
EPICARDIECTOMY (cz)

14.3. 2009 PRAHA club EXIT Chmelnice
18:00

Cena: 250,-

Info: neonarcis@seznam.cz
www.neonarcis.com
www.marastjakcyp.com

Americké kapely holdující extrémnímu metalu, zanechaly na světové hudební scéně pěknou řádku dnes už kultovních alb a jejich jména, loga, intra a obaly získaly status nesmrtelnosti. V dobách masivního boomu těchto stylů se objevila i pěkná řádka kapel, po kterých už dnes neštěkne ani pes.Přišli, zahráli a zmizeli… navěky… To však není případ zapáchajících zloduchů NUNSLAUGHTER, kteří ve své zkušebně smrdí už nějakých těch 22 let a když jednou za čas vylezou, tak to opravdu stojí za to ! Pokud si čtete rádi před spaním, tak si vytiskněte jejich kompletní diskografii a myslím, že až ráno zakokrhá kohout, tak by jste při troše štěstí, mohli být tak někde v polovině. Čím to je , že se death metalová undergroundová kapela dožila takového věku? Možná tím, že nebyla nikdy na úplném vrcholu a tudíž nemohla nikdy spadnout až tak na hubu. A nebo možná proto, že je muzika prostě pořád baví a mají pocit,že ještě neutrhali dostatečné množství strun.

Krajani SATHANAS jsou jen o jeden rok mladší a už název prozrazuje, že by jste je neměli moc provokovat, už i proto že za bicíma sedí bubeník kultovních Acheron! Jejich fůze death / black metalu má i mnohé fanoušky v naší kotlině a pro spoustu z nich, budou právě oni headlineři večera.

Představovat POPPY SEED GRINDER, kapelu která nás reprezentuje na mnoha evropských festivalech je asi zbytečné.Co ale není zbytečné, je pořídit si jejich poslední studiovku „Humanophobia“ !

Další kapelou večera budou pražští HEAVING EARTH , kteří hrnou svůj death metal opravdu naplno a pokud si zpěvák Střap dal několikaletou pauzu po rozpadu Intervalle Bizzare, tak jen proto aby se teď po letech vrátil z ještě vyzrálejším a brutálnějším projevem !


Slovenská kapela KILLCHAIN byla do dnešní doby poměrně velkou neznámou. Po tom , co ale představila svůj nový materiál na myspace profilu, zaznamenala víc než kladné ohlasy a nabídky na koncerty se jen sypou! Jejich modernější podání death metalu Vás rozseká !


Už jste slyšeli o první české guttural slamming kapele EPICARDIECTOMY? Že ne, tak to jste asi jediní.Protože tuhle kapelu nelze přeslechnout a díky frontmanovi Vejškovi ani přehlédnout !

.......................................................................................................................................................................................................

5.2.09

Američtí NUNSLAUGHTER už příští týden!
sestavu krom krajanů SATHANAS podpoří slovenčtí KILLCHAIN, zavedení POPPY SEED GRINDER, nadějní HEAVING EARTH a guttural trojce EPICARDIECTOMY

25.2.09

Koncert DEMONICAL byl zrušen z důvodu odklonu tour na západní část Evropy.
Kapela slibuje nový termín někdy na podzim!

4.2.09

7.1.09

 L´ INPHANTILE COLLECTIVE uvádí:
PRAHA 26.2. 2009 19:00 klub 007 Strahov

Lahůdkou pro fajnšmekry bude zastávka evropského turné „Relapsáckých“ kapel ANTIGAMA (pl) a FUCK THE FACTS (can)
ve čtvrtek 26.2. na pražské Sedmičce.

ANTIGAMA, jedna z prvních východoevropských kapel, které vzala pod svá ochranná křídla kultovní americká stáj RELAPSE.

Nepřeslechnutelné industriální vlivy splynuly s jejich podáním grind core v jeden masivní a neustále pulsující celek, který Vás chytne, rozseká,vycucá
a pokud budete mít aspoň trochu štěstí, dojedete po koncertě domů.Kdo měl někdy rád staré Pitch Shifter, tak vřele doporučujeme !

www.myspace.com/antigama
Kanadské tornado FUCK THE FACTS už není na scéně žádným nováčkem, spíše naopak ! Experimentální námrd navazuje na dobrou tradici kanadský kapel. Pravděpodobně v dětství poslouchali Voivod, pak to střihly něčím brutálnějším, do toho začli hulit a co jiného z toho mohlo vykvasit než úchylnej a experimentální grind core !

Dívčí přítomnost v kapele naživo určitě potěší J

PS:návštěvy v zákulisí nejsou povoleny !!!

www.myspace.com/fuckthefacts
Ten, kdo se těšil v říjnu 2008 na KINDER GRINDER festu na holandské grindery DR.DOOM měl smůlu.

Jejich společné turné s Birdflesh přerušila ani ne v polovině cesty porucha jejich káry.Proto považujte jejich únorový koncert jako satisfakci.Po letošním splitku s krajany Collision se čeká na regulérní dlouhohrající desku.O tom, že se máme na co těšit se nás budou snažit přesvědčit jako první kapela večera, tak přijďte včas a nechte se zmasakrovat !!!

www.myspace.com/drdoomgrind
       

START: 19:00

VSTUPNÉ: 200,-

 

Contact: neonarcis@seznam.cz
www.neonarcis.com
www.relapse.com

.......................................................................................................................................................................................................

19.12.08

Konec roku !
Rychle se vyzpovídejte, ať můžete od nové roku začít zase hřešit !
A my Vám v tom rádi samozřejmě pomůžeme !

První možností v novém roce budou 2 zastávky grindových kapel ANTIGAMA (pl), FUCK THE FACTS (can) a DR.DOOM (nl).
První dvě jmenované kapely mají stejného vydavatele a to americké RELAPSE, kteří přijali nad evropským turné patronát a my doufáme že nám pošlou pár pěkných velkých lesklých barevných propagačních plakátů, kterými okrášlíme vlhké zdi našich alkoholických, feťáckých a sodomických doupat.Holandské DR.DOOM jste měly vidět na premiérovém KINDER GRINDER festu, ale technické problémy jejich dodávky přerušilo bohužel jejich tour po boku Birdflesh, takže nám prostě něco dlužej a my to budeme chtít v Praze a o den později ve Slavonicích tvrdě zpět i s úroky :-)
čtvrtek 26.7.2009 v Praze na Strahově v klubu 007
pátek 27.7.2009 ve Slavonicích v Kawárně

...

Další lahůdkou,tentokrát z death metalových smrdutých kalných vod, budou američtí undergroundoví bozi NUNSLAUGHTER,o které musel zavadit už snad každý fanoušek tohoto stylu.Za své 20-tileté působení nahráli desítky splitek,sedmipalců a jejich songy najdete na nepřeberném množství kompilaček.Těch dlouhých řadových alb už je o trochu méně,čímž připomínají grindové Agathocles.
   
   

Českou republiku navštíví jen v jeden den a to v sobotu 14.3.09 v Pražském klubu EXIT Chmelnice.
Spolu s nimi dorazí zaoceánský SATHANAS,od Tater nadějní KILLCHAIN a nové pražské uskupení HEAVING EARTH ukrývající známé tváře z jiných bordelových spolků.
Další 1-2 jména ještě přibudou....

www.myspace.com/nun666slaughter


.......................................................................................................................................................................................................

1.10.08

L´inphantile Collective uvádí
svůj letošní poslední koncert :

neděle 02.11. 2008
PRAHA - club EXIT Chmelnice 19:00

   

DEATH METALOVÝ ALL STARS BAND Z FLORIDY :
L O W B R O W
+ SUPPORTS: BLOODWRAITH (bel)
REQUIEM (ch)

250,-

Ten kdo byl letos v lednu na koncertě OBITUARY v pražském Abatonu, určitě zaregistroval absenci kytaristy Allena Westa.
Ozývaly se hlasy, jako že Allen už definitivně skončil s muzikou, nebo dokonce snad , že i „našel Boha“ , ale pravda byla někde úplně jinde.V kriminále !
Tam si , dnes už skoro holohlavý a prošedivělý legendární kytarista musel jít na chvíli odpočinout za své prohřešky vůči americkým zákonům.Proč legendární ? Jak jinak nazvat muzikanta, který byl u zrodu takových kapel jako jsou MASSACRE, SIX FEET UNDER , zmiňovaných OBITUARY , či aktuální Allenovi kapely LOWBROW !
Právě s posledně jmenovanými vyráží ke konci října do Evropy a na jednu mimořádnou zastávku 2.listopadu se nám je podařilo ukořistit i pro Prahu !
Death metalový LOWBROW mají na svém kontě 2 alba, to druhé vyšlo již před 7 lety a kapela se od té doby dávala dohromady jen sporadicky.Chuť hrát ale opět zvítězila, jak by ne, vždyť LOWBROW je kapela tvořená muzikanty,kteří už mají něco za sebou !
Curta Beesona a Bena Meyera budou ti starší pamatovat z jejich domovské thrash metalové skupiny NASTY SAVAGE a baskytaristu Scotta Carina si budete možná pamatovat z jeho působení v DEATH.

LOWBROW , to je death metal klasického US stylu, nečekejte novátorské postupy, čekejte přesně mířené a nemilosrdné riffy !!!

Ten večer se českých supportů nedočkáte , američany na celém evropském turné doprovází belgičtí BLOODWRAITH , neurvalí mladíci hltavě sbírající zkušenosti , jejichž hudba se vlní od klasického deathu přes black aby se pak oklikou vrátila v podobě thrashe.
A dalšími, v našich končinách přeci jen známějšími předskokany budou švýcaři REQUIEM ,mající již pražskou koncertní zkušenost z dob minulých.Mimochodem, příští rok budou v Praze opět a to po boku LIVIDITY !

info:
www.neonarcis.com
www.marastjakcyp.com
www.exitchmelnice.cz

 

KINDER GRINDER Fest No.1
17.10.2008

Praha - Klánovice BLACK PES 18:30

250,-

BIRDFLESH (swe)
THE ARSON PROJECT (swe)
JIG-AI (cz)
DR.DOOM (nl)
FEASTEM (fin)
CARNAL DIAFRAGMA (cz)
DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND (cz)
DECOMPOSING MANURE (cz)

L´inphantile Collective uvádí:
KINDER GRINDER

první ročník nového grindového minifestivalu je tady !
Pro letošní premiéru jsme pro Vás připravili následující kapely:

   
BIRDFLESH – švédská kultovka se znakem naježené (pravděpodobně i nakažené) černé kočky s dynamitem v zadku, vyráží na evropské turné !
Není tajemstvím, že nová studiová deska se objeví na tuzemské značce OBSCENE PRODUCTIONS a jestli všechno klapne( což zatím vypadá že ano),tak se nové album představí právě na KINDER GRINDER festu !
DR.DOOM – mladá holandská kapelka cestující v zavazadlovém prostoru dodávky Birdflesh již měla na našem území tu čest !
Na kontě mají zatím jedno EP
a letošní splitko s krajany COLLISION.Jejich letošní set na OEF mnoho lidí překvapilo !
THE ARSON PROJECT – další švédská kapela jejichž turné se nám podařilo lstivými úskoky odklonit směrem na Prahu !
O jejich kvalitách svědčí i letošní učinkování na americkém MARYLAND DEATH festu !
JIG-AI – nekorunovaní králové českého gore grindu nesmí chybět v takové dobré společnosti !
Kvality debutu potvrdili letošní dvojkou , minitour po Rusku a nabídkou amerického turné pro příští rok !
FEASTEM – finopal který neurazí mladé grindery ani neodradí staré crustery !
Na turné s The Arson Project propagují svoje první CD,které má na svědomí singapurský label Scrotum Jus records !
CARNAL DIAFRAGMA – ostravská zavedená parta , o které letos nebylo moc slyšet se konečně probouzí ze své nečinnosti a ve speciálním setu,rozuměj se dvěma kytarama se konečně představí svým fanouškům !
Ještě aby ne, za dveřmi je ukrajinské turné !
DESTRUCTIVE EPLOSION OF ANAL GARLAND – jestli má nějaký zpěvák v téhle zemi opravdu dobře naposloucháný murmur zpěváka z Ahumada , tak je to určitě Kolouch, vokalista DEOAG !
Letošní rok je pro kapelu ve znamení mnoha koncertů, jak doma, tak i v zahraničí.Můžeme tedy očekávat,že se kapela předvede v roli ostřílených perfekcionalistů !
DECOMPOSING MANURE – pro někoho kapelka na začátek, pro někoho nová řádně okysličená krev do undergrindu !

Předpokládaný časový program KINDER GRINDER Festu :

18:30 - 18:50 DECOMPOSING MANURE (cz)
19:10 - 19:35 DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND (cz)
19:55 - 20:20 CARNAL DIAFRAGMA (cz)
20:40 - 21:10 JIG-AI (cz)
21:30 - 22:10 THE ARSON PROJECT (swe)
22:30 - 23:30 BIRDFLESH (swe)
23:50 - 00:20 DR.DOOM (nl)
00:40 - 01:10 FEASTEM (fin)

info:
neonarcis@seznam.cz
www.neonarcis.com
www.blackpes.com

25.7.08

.......................................................................................

Konečně možnost platit i přes

.......................................................................................

 


 

uvádí:

sobota 13.9. 2008 18:30

PRAHA - club EXIT Chmelnice

 
IMPIETY(sin) , GLORIOR BELLI(fra) ,
SPEARHEAD(uk) , NEFARIUM(ita) ,
PSYCHOTIC DESPAIR(cz) , CLYTOR(cz)

 

 
Asie,netypický světadíl pro tento druh hudby,
ale jen pro toho, kdo pořádně nezašátral vařečkou po dnu hrnce, aby si nabral ten největší kus nejlépe nakořeněného masa !
V tomto případě se jedná o pořádnou flákotu
v podobě singapurských death/blackových neznabohů IMPIETY.
Jejich vznik se datuje na rok 1990,mají za sebou 5 řadových alb, 3 splitka a stejné množství samostatných EP.To poslední, pojmenované „Dominator“, přijedou na konci léta podpořit do Evropy a na jednu zastávku si rezervovali i náší republiku.
Na zářijovém turné je doprovodí francouzi GLORIOR BELLI , kteří jsou označováni za jednu z nejlepších nastávajících evropských raw blackových kapel !
Jejich zatím poslední studiový počin z loňského roku, album „Manifesting the raging beast „vyšel na značce SOUTHERN LORD Records a určitě vzbudí zvědavost po živém vystoupení.
Další kapelou, se kterou se budou Impiety dělit o místo v tour autobuse budou death metalový prudiči z Anglie honosící se jménem SPEARHEAD.U nás ne mnoho známá kapela, však může překvapit nepřipravené! Určitě ne, žádnými novátorskými postupy,zato však klasickými rify alá Morbid Angel,Bolt Thrower a podobně....
 
Italové NEFARIUM jsou příznivci černého kovu a není pochyb, že pražský koncert bude stát jejich vizážistku několik vypotřebovaných tub s líčidli a zasrané umyvadlo od kdoví jaké imitace krve.Kapela to drhne už od roku 1990,i když svůj první počin, demáč s názvem „ 999 „ vydali až v roce 1999 (jak příznačné).
Poslední 2 kapely pro tento večer budou možná trochu nečekaně death/grind/hc. Osvícenci PSYCHOTIC DESPAIR ,čerpající ze svého debutu, ale už i nasazující nové songy pro chystané druhé album.
První kapelou na pódiu a zároveň zatěžkávací zkouškou zvukaře budou pražští CLYTOR se svýma dvěma vokalisty a jejich hřmotnými refrény !


Případné dotazy, či rezervace adresujte prosím na tuto adresu.
neonarcis@seznam.cz
www.neonarcis.com
www.myspace.com/neonarcis
www.exitchmelnice.cz

 

12.7.08

                          

     

 

.......................................................................................................................................................................................................

25.6.08

 

L´inphantile Collective uvádí:

 
Skandinávské kapely měly u nás vždy dobré zázemí.Po 400-staleté tradici švédských nájezdů tu máme jeden pokus o průlom ze zálohy v podobě finské hard coreové smečky TINNER !
Když se řekne Hard Core,tak se člověku představí určité definice,názory a dejme tomu životní styl. Když se ale řekne finskej hard core,tak je všechno úplně jinak !!! Nejšílenější nejnahulenější a nejnihilističtější kapely pocházely vždycky z Finska. Tříčlenní TINNER vystupují výhradně pod maskami,které zakrývají nervní tiky a křeče ochablého mimického svalstva.

Poslední zastávkou kapely u nás byl loňský OBSCENE FEST, kde se jejich podání crust/hc setkalo s mimořádným ohlasem a i to je důvod proč Vám tuhle zvěř opět přivážíme ! Letní pražskou zastávku na Sedmičce podpoří holandští grindeři SUPPOSITORY,kteří zde již měli letos tu čest předskakovat americkým Total Fucking Destruction a česká old school grindovka UPRISE ukrývající ex-členy Ahumada Granuja !!!
PRAHA - club 007 Strahov
sobota 26.7.2008
19:00
vstupné: 200,-
T I N N E R (finsko)
hc/crust/punk
SUPPOSITORY (holandsko)
grind core
UPRISE (praha-most-č.budějovice)
grind/hc

 

 

.......................................................................................................................................................................................................

6.6.08

Výroba DVD z loňské FEKAL PARTY se přehoupla přes polovinu.Nejpozději 30.8. budou k mání první kousky pro nadržence !

.......................................................................................................................................................................................................

25.5.08

Holandské grind coreové F.U.B.A.R je zbytečné představovat .
Myslím že minimálně na Obsceně festu,je už každý alespoň jednou stihl shlédnout a pokud existuje mezi Vámi někdo,kdo je vyjímkou,má nejlepší příležitost to napravit ! To co umí F.U.B.A.R předvést na pódium je dostatečná záruka,že nebudete litovat ! Letos brázdí střední a východní Evropou a máme to štěstí,že jednou ze svých zastávek poctí i Prahu.
Na jejich cestě je doprovází krajané JESUS CRÖST,což je taková šílená dvojice(kytyra,bicí) a jejich zuřivé podání crust/grindu je na 2 lidi až až !
Domácími hosty budou pro tento večer ostravští DISFIGURED CORPSE , jejichž povedená fůze grind/hc je asi právě tím důvodem,že hrají již déle než 15 let.
Dalšími kapelami pro páteční koncert budou mostečtí OPITZ,kapela složená z bývalých členů Contrastic.Dále hard coreový pražáci V.O.H. Tajemná zkratka prý znamenající: Vaječníky Olgy Havlové a poslední kapelou jsou BIG YELLOW DAY,poměrně nová kapela avšak složená z ostřílených borců z legendární
Chirurgie(R.I.P.).
Přijďte,bude prdel !

-------------------------------

SLAVEBREED - Pain Syndicate

Debutní album řeckých grinderů Slavebreed s příznačným názvem "Pain Syndicate" právě opustilo výrobní linku holešovické fabriky !
Nasraný death/grind z Athénských ulic Vám nedovolí ani na chvilku vydechnout, a když už, tak leda naposled !!! Ten, kdo si rád vychutnává střídání murmurů, chrochťáků a blitozpěvů dvou odlišných zpěváků si příjde na téhle desce určitě na své ! Zuřivý sound celé nahrávky je naprosto neúprosný a na debutní album až neslýchaně vymazlený. Pro ochutnávku, přeskočte na náš www.myspace.com/neonarcis , kde si můžete smlsnout na úvodní skladbě "Scorned".

Na podporu desky přijedou SLAVEBREED ke konci srpna do Čech, kde by měli odehrát několik koncertů.Samotný křest CD se uskuteční 30.8. v Praze na letos výroční desáté FEKAL PARTY.

-------------------------------

-------------------------------

Novinky o FEKAL PARTY 2008


Definitivní podoba FEKAL PARTY 2008:

ROMPEPROP (nl)
DRILLER KILLER (swe)
STOMA (nl)
SATAN´S REVENGE ON MANKIND (ger)
PSYCHOPHAGIST (ita)
SLAVEBREED (gre)
BRAINWASH (ita)
PSYCHOTIC DESPAIR (cz)
BESTIAL DEVASTATION (ita)
FLESHLESS (cz)
RUBUFASO MUKUFO (cz)
OPITZ (cz)
CRITICAL MADNESS (cz)

Letos výroční desátá Fekal Party se bude konat naposled v areálu pražského klubu MODRÁ VOPICE a stane se zároveň poslední akcí tohoto klubu ve své historii !

.......................................................................................................................................................................................................

16.4.08

M.A.C. OF MAD     ASS TO MOUTH     DIPHTERIA

PRAHA club MOTORÁJ - 18.4.   20:00

M.A.C. OF MAD - pražšká grind/break coreová kapela v už několik let ustálené
sestavě zahraje staré i novější skladby z chystaného
mini EP.Skupina prošla za už skoro 15 let
několika proměnami a to personálními,tak i hudebními.Ten kdo zná
M.A.C. OF MAD už od jejich počátků,musí uznat že teď je to ale bez debaty největší masakr !!!

ASS TO MOUTH - polská grind core kapela zahraje v Praze už po čtvrté za dobu své existence.To že je nemožné vidět členy kapely střízlivé by Vám potvrdili i JIG-AI nebo
Ahumado Granujo,kteří s Poláky odehráli v minulosti turné.
Zapíjení 90-procentního lihu kysanou smetanou
je jejich specialitou !
Možná to je právě ten recept na jejich podání
gc/hc !
Prosím,nedívejte se jim do očí !!!
DIPHTERIA - asi největší HC překvapení na tuzemské scéně za poslední dobu !
Možná,že kdyby zpěvák na začátku koncertu řekl,že
vydávají u Relapse,tak by jim to všichni sežrali !!!

 

PRAHA club MOTORÁJ , NOVOVYSOČANSKÁ 892/2B                     Zastávka: Odlehlá tram. 10,1,19 nebo bus 136

.......................................................................................................................................................................................................
 

10.4.08

line up pro FEKAL PARTY 2008 !

ROMPEPROP (nl)
DRILLER KILLER (swe)
STOMA (nl)
SATAN´S REVENGE ON MANKIND (ger)
BESTIAL DEVASTATION (ita)
BRAINWASH (ita)
PSYCHOTIC DESPAIR (cz)
SLAVEBREED (gre)
FLESHLESS (cz)
RUBUFASO MUKUFO (cz)
OPITZ (cz)
CRITICAL MADNES (cz)
SPERM OF MANKIND (sk)

.......................................................................................................................................................................................................
 

12.3.08

Naše vydavatelské plány pro rok 2008 obohatí na jaře debutní album řeckých grind coreových gyrosožroutů SLAVEBREED !
Kapela,o které jsme už nějaký pátek věděli a sledovali její aktivity,nabídla letos v zimě svůj nový materiál několika firmám k vydání.
 Způsobem,který je nám vlastní (vydírání,zastrašování,psychické deptání atd...) se nám podařilo athénské SLAVEBREED získat do naší stáje a již zmiňované debutní CD "Pain Syndicate" vyjde do léta na naší značce.
Křtít se bude samozřejmě Metaxou !
Pro Vaši představu,koukněte sem: www.myspace.com/slavebreed

 

.......................................................................................................................................................................................................

 Na jarní dubnový páteční podvečer 18.dubna pro Vás chystáme trojkoncert našich M.A.C. OF MAD ,polských pošuků ASS TO MOUTH a objev tuzemského HC podhoubí DIPHTERIA.
 Akce proběhne v Praze v clubu Motoráj,vstupné 80,- nebo 90,-.Záleží jak se vyspíme !

.......................................................................................................................................................................................................

 

Lahůdková CD od legendární firmy EARACHE se konečně objevily i v našem nabídkovém listě.Jelikož skenování obalů je velice nudná a zdlouhavá práce,tak se zatím můžete na aktuální seznam CD podívat na našem seznamu,psaném ve WORDU.
Objevíte tam takové skvosty,jako první alba od BRUTAL TRUTH,BOLT THROWER,SPAZZTIC BLURR,MORBID ANGEL a další...

25.2.08

Nepříjemná zpráva pro všechny fanoušky kapely CLYTOR !
Z důvodů odjezdu bubeníka do Holandska se pozastavuje koncertní činnost skupiny na neurčito.
Na naši otázku: Kdo bude novým bicmenem a kde ho bude kapela hledat,nám odpověděl jeden ze zpěváků Walkman tímto gestem(viz.foto)

6.2.08

Velké díky za Vaši podporu na lednovém koncertě TOTAL FUCKING DESTRUCTION v Praze,pár dokumentačních a kompromitujících fotografií z této show najdete v naší fotogalerii,která...ano,my víme a sypeme si ptačí trus na hlavu,zatím jaksi nefungovala.
Teď už ale bude vše jinak !!!
Po loňské fotografické soutěži Czech Press Foto,nám byla dopopručena mladá nadějná fotografka,vystupující na veřejnosti pod uměleckým jménem Hnětka.Z jejích původně velmi vysokých finančních požadavků nám byla ochotna ustoupit až poté,co jsme ji dohodili charismatického zpěváka death/grindových PSYCHOTIC DESPAIR.

 

Křest debutního CD drtičů PSYCHOTIC DESPAIR naplánovaný na pátek 14.3. v Praze v klubu Exit CHmelnice,přijede podpořit francouzská grind legenda SUBLIME CADAVERIC DECOMPOSITION,dále karvinští G.O.R.E,pražáci INNER HATE,CLYTOR a pražsko-budějovicko-mostečští UPRISE.
Na koncertě,by měl být premiérově k vidění i videoklip Psychotiků ke skladbě Blind Hate.Ale pokud víme,tak už teď se dá skouknout
na www.myspace.com/psychoticdespair

 

 

  Další koncert chystáme na pátek 30.5. Do Prahy se nám podařilo z evropského turné vylákat holandské grindfuckery F.U.B.A.R. a jejich soukmenovce JESUS CRÖST.Z českých kapel přislíbily účast DISFIGURED CORPSE a OPITZ.
Další kapely a místo koncertu upřesníme později.

1.12.07

Horkou novinkou,je změna ohledně koncertu TOTAL FUCKING DESTRUCTION v Praze 17.1. na Sedmičce.
Původně avizovaná kapela BOLZ´N byla nucena zrušit spoluúčast na evropské turné TFD.Místo nich tedy budeme mít možnost shlédnout vystoupení holandských grinderů SUPPOSITORY.
Cena 200,- zůstává samozřejmě stejná.Takže ještě jednou: 17.1.2008 Praha club 007
TOTAL FUCKING DESTRUCTION (usa) + SUPPOSITORY(nl) + JIG-AI(cz)
Předem díky,za Vaši návštěvnost ve čtvrtek 15.11. v Matrixu.Švédi po několika stoletích opět řádili v Praze a pokud bylo toto jejich vystoupení standartem, můžeme očekávat,že při příštím skandinávském nájezdu budou Pražané sami otevírat brány .
Jeden ze supportů koncertu (OPITZ ) bohužel kvůli technickým problémům jejich auta nedorazili,ale určitě je rádi brzo pozveme na reparát.

30.09.07

18.10. PRAHA club BORDO 19:30 vstupné 150,-
Po holanďanech COLLISION tu pro Vás máme další živou lahůdku v podobě pražského vystoupení death/grindových kanaďanů PUTRESCENCE,kteří během svého evropského turné zavítají i na dva koncerty do Čech a spolu s nimi pro tento večer vystoupí i stylově blýzcí italové BESTIAL DEVASTATION,koukněte na jejich klip na stránkách www.bestialdevastation.com a uděláte si sami představu o tom co Vás čeká!  Deat/grindový PSYCHOTIC DESPAIR,jejichž živá vystoupení jsou po vydání debutu stále žádanější a něco pro fajnšmekry STRANGEFEELINGS, jež jsou oddáni technickému podání death metalu.
Ten,komu se nepodaří dostat se 18.10. do Prahy,nemusí si rvát ochlupení z přirození.BESTIAL DEVASTATION mají koncertní zastávky i v jížních Čechách a na severní Moravě:
17.10.Karviná - HardCafe Music Pub
18.10.Praha - Bordo club + PUTRESCENCE + PSYCHOTIC DESPAIR
19.10.Slavonice - Club Kawarna + PSYCHOTIC DESPAIR
20.10.Hranice Na Morave - Club Basta + PSYCHOTIC DESPAIR

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OLD SCHOOL SWEDISH DEATH METAL !!! Jedině touto větou se dá charakterizovat to co hraje švédská kapela DEMONICAL,jejichž tvorbu budete určitě znát ještě pod jejich starým názvem CENTINEX.Kapelu se nám podařilo "ztáhnout" z jejich evropského turné pro jedno tuzemské vystoupení,které se uskuteční ve čtvrtek 15.11. v Praze v klubu Matrix.Členové DEMONICAL jsou samý ostřílení muzikanti,kteří buď hráli nebo ještě paralélně hrají v kapelách Grave a Regurgitate.Takže ten kdo má rád zvuk ranných Entombed a spol. by ten večer neměl chybět ! (www.demonical.net)

 

Další kapela,kterou budete moci ten večer shlédnout je dánská black horror metalová squadra DENIAL OF GOD,pro black metalové fanoušky,kteří se nespokojí jen s mediálně známými kapelami a vyhledávají si své "černé koně" i jiným způsobem je toto trio pravděpodobně už známé,pro ty kteří neznají,nahlédněte sem: www.myspace.com/denialofgod
Vylodění dvou vikingských flotil podpoří ten večer grindový OPITZ,jejichž splitko s Rubufaso Mukufo je ještě ehm "teplé" a PSYCHOTIC DESPAIR.
15.11. 18:30 Praha Matrix. Máme se na co těšit !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30.08.07

Děkujeme všem návštěvníkům za hojnou účast na letošní Fekal Party (420 platících) i tomu co si rozbil (nebo mu byla rozbita ?) hlavu a musel býti odvezen sanitkou na ošetření.Pokud jste fotili či točili,pošlete nám prosím vaše záznami,rádi je zveřejníme.

Koncert, který má lehkou návaznost na Fekal Party je za pár dní už avizované vystoupení holandských COLLISION v pražském klubu Bordo 
a to ve čtvrtek 6.září. Jako headlinery jste je mohli vidět na FP před 3 lety. můžeme zaručit,že jejich fůze grind-hc nenechá nikoho v klidu. Jejich poslední album "roadkiller" vyšlo na značce Bones Brigade a pokud si chlapci přivezou svoje distro, doporučujeme si ho zakoupit. Rádi bychom Vám ho také vnutili,ale pár CD co jsme měli už je fuč.

PROFESOR LEFEBVRE z moravských grind/crust luhů a hájů netřeba představovat,byla to jasná volba před Collision.
Mimochodem, jejich domovská stáj LECTER MUSIC by měla vypustit někdy v říjnu jejich nové CD.

PENILE ATRESIA, pražská hc/thrash kapela, která se po letech rozloučila se svým zpěvákem Kubou, se představí s novým vokalistou, kterého se snaží ostřílet v poslední době častými koncerty.

KOMBUCHA, na plakát  jsme napsali experiment. schválně co by jste napsali vy ?

06.06.07

 

Debutní album PSYCHOTIC DESPAIR v podobě luxusního digipacku už je na skladě !!! 

Objednej zde

 

 Nová trika

 

31.05.07

 KONKURZ

 Pro chystané DVD z letošní Fekal Party hledáme dívku se zálibou pro extrémní muziku na úlohu moderátorky DVD.
 Nutná dobrá znalost anglického jazyka (slovem) a chuť riskovat !
 Pro více informací pište na : neonarcis@seznam.cz
 POZOR: Dívky s vytetovaným delfínkem na zadečku prosím nepište !

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8.05.07

Novinka pro ty,kteří chtějí schovat rozpíchané žíli,mokvající akné a oplzlá tetování JIG-AI triko s dlouhým rukávem !!! (Fruit of the loom).Limitovaná edice !

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5.05.07

Se slzou v oku,ale i otevřenou kudlou v kapse se Vám chceme omluvit za neúčast německých NYCTOPHOBIC na koncertě v pražském klubu MATRIX 27.4.
Koncert,který byl s kapelou domluven před 5 měsíci a propagován byl asi tak 3 měsíce před akcí zhatil e-meil od NYCTOPHOBIC,který přišel 5 dnů před akcí !!!
V něm se kytarista omlouvá a ruší pražské i ostravské vystoupení.Jako důvod udává problémy se zpěvákem,pokud jsme dobře porozuměli e-meilu,tak prý osobního rázu.Na naše okamžité e-meili už skupina nereagovala.Neztráceli jsme čas a pokoušeli se najít adekvátní náhradu.Z asi 15 evropských kapel,které jsme oslovili (INHUME,SUPPOSITORY,GRONIBARD,MUMAKIL atd.) přišli bohužel jen samé zamítavé odpovědi typu :"Rádi bychom přijeli,ale není to v tak krátkém čase organizačně možné".Nakonec se tedy koncert v Matrixu stal pouze tuzemskou záležitostí a již dříve avizované DESPISE,PSYCHOTIC DESPAIR,DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND a CLYTOR doplnili ještě gore hrdinové JIG-AI a moravská náděj CRITICAL MADNESS,jejichž debut vyšel tento rok u Crystal prod.Ještě jednou sorry,doufáme že naše koncerty v budoucnu Vám dají na tuto nepříjemnost zapomenout.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22.04.07

Kdo se zajímá o kapely a projekty stávajících či bývalých muzikantů z NAPALM DEATH určitě ví že Mick Harris už od roku 1991 obohatil svět o další širokým masám těžko stravitelný band SCORN.
Nejedná se však o porci grindu nebo jiného podobného stylu,ale jak zasvěcení vědí o mix temného až mystického experimentálního ambientu.V České republice se premiérově představili před 12 lety v Praze v Roxy ,pak o pár let později v legendárním , dnes už zapomenutém Bunkru.
Bunkr je minulostí !
Ale SCORN se 2.června vracejí do Prahy ! Mick Harris přijíždí odpovědět na otázky ,které nám minulými vystoupeními položil a nebo to vůbec nemá v úmyslu a přijíždí aby nás "propláchl" a zanechal použité i potřetí !
Každopádně v Bordo před SCORN uvidíte ještě tuzemské M.A.C. OF MAD a TÁBOR RADOSTI.
PS:Vatičku do uší nebudete potřebovat !
www.mickharris.net

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V nabídce trika se objevili nové motivy,které jsme pro Vás vyhandlovali v Něměcku,Rusku a Itálii.
Německý goregrind SATAN´S REVENGE ON MANKIND,jejichž triko zdobí obrácený kříž z penisů ( z čuráků) a jejichž CD je i u nás v distru.Pak trika španělských TU CARNE,netřeba představovat a dalších jako PLASMA,DECOMPOSING SERENITY,ROMPEPROP,GONNORHEA PUSSY a třeba i Italských hc/gc nebo možná spíše obráceně gc/hc BESTIAL DEVASTATION,které by jste měli v říjnu taktéž shlédnout živě !

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jinak,ještě jedna novinka z tábora FEKAL PARTY,letos by se měl natočit i materiál pro DVD,obsahující živé sety,rozhovory a návod na přípravu pravého rumunského fekálního guláše.Toto DVD se pak bude prodávat jako příloha jednoho nejmenovaného,masového... MLADÝ FRONTY.
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14.03.07

M.A.C. OF MAD,jejichž druhé CD je pořád ještě čerstvé a probodlej nehet stále ještě neslez,dostali nabídku od australského labelu MELBOURNE PLAGUE na společný 7" EP split s americkým gore bandem METHADONE ABORTION CLINIC.(viz. www.macofmad.info)
Na malém asfaltu by se měli objevit nějaké remixy starších věcí + nějaká žhavá novinka,či novinky,které kapela natočí v nadcházejícím plodném jarním období (možná to budou dvojčátka).

 

Další koncert,který pro Vás chystáme je francouzské žabožroutské duo SUBLIME CADAVERIC DECOMPOSITION a HERPES DE CRACHAT DE FILLETTE,koncert se pravděpodobně uskuteční v Pražském Bordo a to ve čtvrtek 5.července.
Obě kapely pak dále pokračují na letošní OBSCENE FEST 2007,takže kdo bude mít chuť si je vychutnat předem v příjemném zakouřeném klubovém prostředí ať nezaváhá !Na pražském pódiu je podpoří zběhlí UPRISE.


12.03.2007


A ještě jeden koncert,tentokrát holandští COLLISION,jejichž fůzi hard coru a grind coru možná pamatujete z Fekal Party 2004.
Místo bude ještě upřesněno,ale datum 6.září si už teď můžete zaškrnout ve svých bonz notýscích. www.myspace.com/collisiongrind

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

04 / 2007

Vážení přátelé .... ANO! death/grindoví PSYCHOTIC DESPAIR jsou v poslední fázi nahrávání debutového,pravděpodobně bezejmeného CD,které by na jaře mělo vyjít na naší
značce v luxusním digipackovém balení (jak jinak né !).S posledními mixy a zvukově esteticky působícími detaily se už jen pár dnů bude mořit Mozek (jinak JIG-AI atd.),jehož práci budete určitě znát z loňských CD JIG-AI a DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND.Mám pocit,že nějaká ochutnávka je už k mání na www.myspace.com/psychoticdespair !

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

03 / 2007

Námi slibovaní AGATHOCLES naživo,bohužel s největší pravděpodobností nedorazí...no prostě nepřijedou ! Důvodem jsou personální změny v kapele a přecejen už ne nejmladším pánům to prostě bude trvat trochu déle než najdou někoho,kdo se bude mezi ně hodit,jak hudebně,tak i lidsky (promiňte mi tu otřepanou frázi)

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

02 / 2007

Přímo ze zdroje máme šťavnatou informaci o možném reunionu klasické sestavy padnuvších gorecore idolů AHUMADO GRANUJO !
Pod tlakem hromadných sebevražd nezletilých fanynek se sešli hoši na utajeném místě a domlouvali případnou budoucnost kapely v původním line -upu.
Z tohoto setkání jsme pro Vás chystali i fotodokumentaci,ale bohužel náš paparazzi byl druhý den nalezen předávkován ve svém bytě v Japonsku.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    

01 / 2007

připravujeme pro vás bomba koncert!!!

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11 / 2006

neb se starý web rozpadl, tak byl spuštěn tento nový

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 / 2006

připravujeme pro vás dva super koncerty,... co nevidět Squash Bowles a hned záhy Agathocles, sledujte náš web

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

08 / 2006

Fekal Party byl zase opravdu FEKÁÁÁL jukněte na fotky FOTOGALERIE

zde je FOTOGALERIE z koncertu HC kapely KISMET (UK) z klubu Bordo, kde to rozmetali na prach v neděli 30.7. 2006

zároveň přibyla pozvánka na křest CD BADLUCK cyber metalistů MAC of MAD

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

08 / 2006

byla přidána další trička

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10/06/2006

proběhne křest CD "O malém chlapci, co si nechtěl hrát" kapely PENILE ATRESIA, celá tato maso akce proběhne v klubu Břetislavka, ten najdete následovně: -> metro Dejvická busy: 107, 147, 116, 360, 355 a těma pojedete do zastávky "V podbabě", support celé akci zajistí kapely V.O.H (HC punk), CLYTOR (black grind), UPRISE (ex AGUMÁDO VYGRANULÁDO), celá ta sranda začíná v 19:30, tak přijďte včas...

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

05 / 2006

na přelomu května a června vychází nové CD pražských M.A.C. of MAD s názvem BADLUCK, těšte se na pořádnou porci cybermetalu v tom nejhutnějším hávu. na CD naleznete mimojiné CD PC bonus s fotogalerií, bonus mp3s a texty...

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

27/04/2006 proběhl grindový koncert v Jet klubu na Žižkově (Praha), podium zmasakrovali:

 

PARRICIDE (Pol)

ASS TO MOUTH (Pol)

PSYCHOTHIC DESPAIR (Cze)

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

04 / 2006

začaly všechny možné i nemožné práce na webu...

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

04 / 2006

byla zakoupena doména www.neonarcis.com

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

03 / 2006

pomalu ale jistě vznikla idea vytvořit infantilní web, který bude prezentovat aktivity jednoho nejmenovaného Neonarcise